Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó csók?

Figyelt kérdés
még nem csókolóztam senkivel, és valószínű most lesz az első barátnőm...és hát nem igazán tudom hogy hogy megy ez...
2012. júl. 11. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is a szájrapuszi legyen lágy és gyengéd, ne nyomd hozzá erősen az ajkad, de ne is hagyd hogy alig érjen hozzá. Aztán a csók igazából egymás nyelvének "simogatása". Csak ugyanúgy határozottan, nem túl gyorsan "nyald meg" a nyelvét, de ne rövid ideig. Tartson egy 5-10 mpig.
2012. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha jól sikerül akkor a barátnőd el fog olvadni és kikapcsol az agya arra a pár másodpercre,nálam legalább is így van,a párom csókjától beszédülök és elvesztem picit az egyensúlyom.Ezek a legjobb pillanatok. :)


Az előttem író jól válaszolt!

2012. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ..:) remélem nemfogom elszúrni....mert a lánynak már volt pasija, és hát nem szeretnék beégni.
2012. júl. 11. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a Káma szutrát, az elég jó alapkönyv fiú-lány kapcsolatokhoz :)


21F

2012. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nyugi nálam is így volt,a barátom velem csókolózott előszőr és nekem már volt pasim,jó pár,eleinte bénáztunk ,de utána már tökéletes lett :)
2012. júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!