Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lenne egy 2 evvel kisebb fiuval jarni?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es o 12.Aranyos gyere, es azt mondja hogy kedvel...igaz meg csak egy napot toltottunk el eggyut es csodalkozok, hogy ilyen "hamar"megszeretett.Kerdezte, hogy jarok e vele s ha nem semmi baj.Eskuszom, hogy ugy vonzodok hozza, hogy az nem igaz..de szerintem ez meg nem szerelem.Milyen lenne az, ha beleszeretnenk s esetleg jarnank?Rossz lenne a lelkiismeremet?Mit mondana mas. (Persze tudom hogy van ahol a no 8 evevvel nagyobb de ott mar hazassag van, es pl a no 46 eves s a ferfi 38.Ott mar nem erzodik annyira..de 12 es 14???")
2012. júl. 11. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindketten gyerekek vagytok. Szerintem még az is korai lenne ha egy veled egykorúval járnál.
2012. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom...de azert megis..elmeletileg milyen lenne
2012. júl. 11. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi különös de a képzeletemben tök cukik lennétek együtt!
2012. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs szuksegem a gunyolodasra...
2012. júl. 11. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
ha kedvelitek* szeretitek egymást.. miértne?:) bár szerintem ne rontsátok el a barátságotokat egy két napért.. :)
2012. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esküszöm hogy nem gúnyolódtam! Mikor elképzeltem a helyzetet ez jutott először eszembe!
2012. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
úgy imádom már az ilyeneket.aztán jon a siránkozás,hogy -elhagyott a pasim,minden fiu ugyan olyan-duma.
2012. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ohm..most nem tudom kibeszelt sirankozasrol!100% hogy nem sirek egy 2 evvel kisebb fiert, esetleg o ertem.Szoval gyoker vagy mert nem tudsz egy kerdeshez illo valaszt adni///inkabb ne irj1
2012. júl. 12. 16:53
 9/9 anonim válasza:
én 18 L vagyok, és 15 éves a pasim :) minden este együtt vagyunk szexuálisan, és megértjük egymást :)
2012. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!