Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok szülők ahhoz...

Mit szólnátok szülők ahhoz hogyha a 15 éves lányotok egy 14 éves fiúval jönne haza és kijelentené, hogy vele jár?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Inkább ez, mint egy 20 éves, amelyik már tuti, hogy nem csak "járni" akar.

Pontosan mi zavar téged? Hogy 15 évesen érdeklődik a fiúk iránt? Vagy "nem kért engedélyt"?

Mondjuk egy beszélgetést megérne mindenképp, legyen bizalma feléd, már csak a védekezés kérdése miatt is, mert bizony aktuális lehet nemsokára.

2011. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Örülnék neki, hogy a leglázadóbb korában is annyi bizalma van felém, hogy haza mer hozni egy fiút.

Arra biztatnám, hogy nyugodtan mondjon el nekem mindent, ha baj lesz is, nem fogok haragudni, csak szóljon, hogy segíthessek!

Ha tiltanám, akkor ugyanúgy járna vele csak titokban, és lehet h puszta lázadásból csinálna hülyeséget.


A szüleim így álltak hozzá a dologhoz, így jó irányba fejlődhetett a párkapcsolati életem és most két és fél éve együtt vagyok egy csodás fiúval.

Szerintem ez a legjobb megoldás. Persze nem árt néhány szót váltani a kiszemelttel, hogy tudjam, biztonságban lesz a kislányom

2011. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Még nincs gyerekem, de valòszínű, hogy első körben padlòt fognék ;)

Miutàn fefogtam a dolgot, örülnék neki, hogy bizalommal van felém.

Ha még a felvilàgosítàs nem történt meg, megtenném.

Semmiképp se tiltanàm őket egymàstòl, hiszen inkàbb otthon legyenek együtt, mintsem az utcàn màszkàlva, szülők elől bùjkàlva!


Téged hogy érintett a dolog az első döbbenet utàn?

2011. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Miért kell attól ledöbbenni hogy 15 évesen van fiúja?? Inkább örülj hogy bemutatta.
2011. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok szülő, csak egy 15 éves lány. Ezt a kérdést azért tettem fel, mert fogalmam sincs mi lenne a szüleim reakciója, hogyha hazavinnék egy fiút. Jelenleg nincs barátom.. Még csak kialakulóban van.

Félnék attól, hogy mérgesek lennének rám..

2011. dec. 4. 23:15
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
A mostani 15 éveseket elnézve, én örülnék, ha ő lenne az első fiú az életében. Mármint, hogy 15 évesen kezdte a fiúk iránti érdeklődést és nem egy kiélt bulik/rva már 15 évesen.
2011. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Nos, semmit nem tudunk a szüleidről, így elég nehéz ezt megmondani.

Van, akinek örülnek a szülei, az én anyám 20!!! éves koromban padlót fogott, mikor bejelentettem hogy a páromnál töltöm a hétvégét (4 hónapja jártunk)...

2011. dec. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egy kisfiam van,de ha lesz lányom,remélhetőleg hamarosan,sztem elfogadnám,hogy milyen aranyos,hogy elhozza a barátját,és hogy ilyen kis fiatalon,is már érdeklik a fiúk,örülnék,hogy nem korábban kezdi,bár a 15 is elég kicsi,bár már elterveztem legkésőbb 12 évesen felvilágosítom,és elmondom neki a korai szexuális élet veszélyeit,hátrányait,hogy tudja nem kell elsietni,és mivel odafigyeléssel nevelném biztosan nem csinálna ostobaságot,bíznék benne és tudnám attól még hogy "jár" valakivel nem jelenti azt,hogy le is fekszik vele 15 évesen. Két gyermekkori szerelmem volt akikkel úgymond jártam 7-11 éves koromig,komolyan egymással tanultunk,kézfogás,szájra puszi folyton együtt, a másik 15 évesen vele sem volt szájra puszi,kéz fogáson,smsegzetés,csetelésen,sétáláson kívül semmi,és úgy gondoltam ez így jó,az első komolyabb barátom 17 évesen volt,aztán 18,19 évesen,de csak 19 évesen veszítettem el a szüzességem,és sztem anyukámnak köszönhető,mert ő vele rengeteget beszélgettünk erről a témáról,és úgy gondolom koromhoz képest érett voltam,és tudtam minek mikor van itt az ideje,ezért magamból kiindulva a lányom sem hamarkodja majd el a dolgokat
2011. dec. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

És hogyha lányt hozna haza, ahhoz mit szólnátok?

Egyébként nem túl jó a viszonyom a szüleimmel, anyukám mindenen kiakad..

2011. dec. 5. 15:52
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Nincs baj! Szüleid nagyon boldogak lesznek ha megtudják, hogy van barátod!


Én mikor bemutattam a barátnőmet, szinte röpködtek az örömtől! Nincs mitől félni a szerelemben nincsen korhatár! :)


14/F


Sok sikert!

2011. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!