Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magasság? Nem számít!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasság? Nem számít!?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és 160 cm.a pasi az 183 cm. nekem ez nem baj,csak hozzám képest kicsit nagy,és így félek vele talizni. :D de nem is ez miatt,csak hogy magas..és így hogy tud lekapni??? 3 randi,és ezt már beszéltük... :S kicsit fura.. a magasság nektek nem számít? nem fura? :S :| előre is köszi a rendes válaszokat!:) tapasztalatok jöhetnek! :)
2012. júl. 11. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem számít a magasság. Szerintem majd megoldja! :D Az ölébe ültet vagy lehajol. xD Azon ne aggódj. :)
2012. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az elsőre! Nem számít, ha téged nem zavar és őt sem, nem számít! Nyugi!
2012. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A csajok átlagos magassága 165 cm, a srácoké 175.

Veszel magassarkút máris 165 vagy, vagy több. Ne ez legyen a legnagyobb gond.


Egy volt kollégám 211cm és vékony mellé (~80 kiló sincs), a nője meg kb. 70 kiló és 170 magas. Na ez már érdekesebb :D

2012. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
örülj hogy magasabb nálad !!! én lány vagyok és 179 cm örülnék ha egy magasabb pasit találnék.
2012. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszii :)) hát kicsit ettől parázok,dee.....akk nem fogok..:S:)
2012. júl. 11. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
figyelj...barátnőm kis pumukli,törpike 160 cm ha van én meg 180..de imádom :) lassan 14 hónapja...mindenbe hasonlitunk és másabb mint többi,nem discos nem pláza,stb..szóval ne aggódj...fontosabbak belső értékek azok kovácsolnak..legalábbis nálam :) 19/F
2012. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát az tök jó ! :) gratula! na így már meg nyugodtam :))


köszi ;)

2012. júl. 12. 09:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a problémád, ezek az eseteitek.. A 170 cm-es srácokat meg dobjátok. Ti vagytok nők azok akiknek a magasság számít és nem fordítva.
2012. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!