Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt-e már esetleg meleg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt-e már esetleg meleg, leszbikus, transzexuális, pedofil, nefrofil, vagy egyéb ferdehajlamú tanárotok?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos volt szerencsétlenségem ilyentől tanulni!
2009. júl. 12. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt még soha, egyik sem. Miben nyilvánul meg a tanítási órákon a ferde hajlama?


Mert elvileg nem szabadna megnyilvánulnia, s ezzel az oktatást zavarnia. Úgy kell tanítania mintha teljesen "normális" lenne, úgy értem hogy csak az anyaggal kell foglalkoznia, semmi egyéb mással.

2009. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nekemse volt
2009. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Az én rajztanárom pedo. Egyértelmű ha valaki kivágott ruciba van ő aznap nem vihet tőle haza más jegyet csak 5-öst. Folyamatosan beszólogat a csajoknak és feltűnően megnézi őket... nagyon gáz
2009. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Mi az a nefrofil? Aki a vesére izgul? Esetleg valami biosztanár lehet :)
2009. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy nekem volt pedofil tanárom, levetkőztette a kisfiúkat (pasi volt), nézegette, fogdosta őket, stb. Kiderült, aztán kivágták a suliból. Engem szerencsére nem fogdosott, mert én kislány voltam :)
2009. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a tesi tanárom volt, még általánosban. Mindig beszólt valamit, pl. h lefényképezi magát félmeztelenül - persze alulról - és majd átküldi a képet... Meg emlékszem át sem öltöztünk tesin barátnőmmel, hanem vele beszélgettünk (mert amúgy bírtuk, elég jó fej volt:) , és úgy írt be ötöst, hogy még csak torna cucc sem volt rajtunk:D A többiek meg fel voltak háborodva...xD Meg hát mindig elég fiatal női voltak... Én bírtam barátnőmmel:D Velünk ment a kivételezés... Elviselhető volt:D Aztán bekerültem középiskolába, és tesiből semmit nem tudok... Hát igen.. Megsz*ptuk:)

16/L Honey

2009. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
A nekrofil nem a halottakra izgul?:D
2009. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
De igen, a nekrofil halott-párti :) De a kérdésben nefrofil szerepel..
2009. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

nekem állitolag a fizikatanárom pedofeelinges. pedig családapa. csak... hallottam történeteket. :/

amugy középiskolás, 9.es vagyok. xd

2009. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
igen,nekem is van két tanárom akiben eléggé megvan a pedofil hajlam. bár soha semmit nem csináltak de azért a beszólásaikból meg a gesztusaikból levehető szerintem. de azért mindkettő nagyon jó fej és mindenki bírja őket:D
2009. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!