Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt-e már esetleg meleg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt-e már esetleg meleg, leszbikus, transzexuális, pedofil, nefrofil, vagy egyéb ferdehajlamú tanárotok?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos volt szerencsétlenségem ilyentől tanulni!
2009. júl. 12. 11:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%
Meg akart buktatni. Ez elég ferde hajlam? :) Rosszabb még nem volt, bár az egyik lehet, hogy meleg volt. Rózsaszín farmer... Pedig ha jól tudom családja volt :)
2009. júl. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
fúú ja nekünk volt. igaz az nem tanár volt hanem edző, de a suliba tartott gimnasztikát, és minden nap ott volt. férfi volt, olyan 45 körül... mindig fogdosta a csajok seggét meg simogatta őket :/ ki is rúgták
2009. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna hogy ennyire rosza helyzet ezen a téren!!!
2009. júl. 13. 18:54
 14/22 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Szerintem a kérdés nagyon helyén van. Engem konkréten nem tanít, de van az iskolában egy meleg tanárunk. Ezen felül két pedofil, ebből az egyik tesitanár (olyan 45-50 éves) és engem is tanít. A lányöltözőbe, minden ok nélkül bármelyik pillanatban benyit mindenfajta szégyen nélkül, órán szokása, hogy behív magával (legtöbbször engem) a szertárba, ahol csak ketten vagyunk, és becsukja az ajtót. Egyébként minden lányt fogdos, beszólogat. Az indoklása szerint csak a mosolyom miatt kaptam meg a jobb jegyet.

A másik pedofil tanár szintén olyan 45 év körüli, és tanít minket, vele jókat szoktunk beszélgetni, ő nem tapiz senkit, de persze a szeme elég sűrűn beesik a dekoltázsomba, mert az élet méretes mellekkel áldott meg, és ezt a tanár nagyon szokta élvezni.


17/L

2009. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%

A melegek, leszbikusok, transzik nem nevezhetők ferde hajlamúnak-.-'

Egyébként pedo tesitanárom már volt általánosba, a mocskos r*hadék a lányöltözőbe lógott, és bugyiba nézegetett meg fogdosott minket.

2009. aug. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Hello. Pont egy ilyen kérdést szerettem volna feltenni, ugyan is elég fura de szerintem az én tesitanárom is pedofil. Bár nemtudom biztosan, remélem nincs igazam. Segítenétek? Szerintetek tényleg az?

25 éves kb, és 15 éves bnői vannak. Mikor gimnasztikázunk folyton úgy segít pl bukfencben hogy a fenekünket fogja meg. O.o Kicsit zavaró. Van egy lány akit folyton néz az osztályunkban, mindíg azt lesi hogy az a lány hogy reagál arra amit mond. Vicceire meg ilyenekre. Meg mindíg becézgeti is. Akik elballagtak lányok, azokkal minddel szinte kavart már, mindíg eztcsinálja, a volt 8.-osokkal. O.o Szerintetek ez mi??

2010. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%

"Amúgy nekem volt pedofil tanárom, levetkőztette a kisfiúkat (pasi volt), nézegette, fogdosta őket, stb. Kiderült, aztán kivágták a suliból. Engem szerencsére nem fogdosott, mert én kislány voltam :)"


Csak voltál lány?:D Már nem vagy az?:D

2010. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak: KISlány volt...már azóta nagylány!!! (csak lefordítottam neked a szöveget) ... na mindegy


Nekem volt pedógyanús fizika-kémia tanárom, egyik osztálytársnőmmel úgy viselkedett mindig, mintha szerelmes lenne belé:S...ja és kb. 7.es korunkban tetszett meg a tanárnak..mert akkor még feltűnően ő volt a legszebb lány az osztályban. Azóta már nem olyan nagy szám a csaj, de a tanári imádat kitartott 12. osztályig.:D Szegény lány néha tök szégyellte magát, hogy vele kivételez a tanár meg enyelegve beszél vele mások előtt, meg hogy mindenki tudta, hogy milyen hajlamai vannak tancibának..:S:D


19/L

2010. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%
És ha már fiú?
2010. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is a fizikateacher...
2011. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!