Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 18 éves fiúhoz képest hány évvel idősebb lány jöhet szóba? (lentebb kicsit részletezem)

Figyelt kérdés

A fiú és a lány is érett gondolkodású, komoly lelki kapcsolatról lenne szó.

Szóval tegyük fel, egymásnak teremtette őket az ég, és egy egész élete terveznek. Hány év kor különbség lenne az, amit ilyen körülmények közt még nem furcsálnátok?


2012. júl. 11. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy haverom, akinek 21 évesen 28 éves barátnője volt. Furcsálltam, de semmi extra. Csak az számít, hogy boldogok legyenek:)
2012. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
12
2012. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy 6-7 év.

Ismerek egy 40 éves nőt, 32 éves férfivel volt együtt több, mint 7 évig.

2012. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hány évesek, akár lehet a nő 30+ is ha annyira jól megvannak, akkor nem számít. Én 28 vagyok, ha egy pasival jól megértjük egymást akkor nem számítana az se ha 10 évvel fiatalabb. A kor az csak egy szám, semmit nem jelent.
2012. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Talán így más, mintha a fiú lenne idősebb, nem?

Szóval szerintetek az beleférne, hogy mondjuk én 18 vagyok és a lány 25-26?

Ami nekem a legkellemetlenebb lenne, az az, hogy Ő már dolgozik, én meg még csak most fogok érettségizni.


Szóval, akkor szerintetek, ha belsőre és külsőre is tetszünk egymásnak, akkor akár lehetséges az is, hogy összejöjjünk?


Egyébként ez még csak feltevés. Még ki kell derítenem, hogy pontosan hány éves. Beszélgettünk komolyabb dolgokról, szóval nem szexuális alapon kedveltük meg egymást.

2012. júl. 12. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kicsit érettebben gondolkodsz, mint az átlag 18évesek, akkor nem lehet gond. A te részedről belefér. A kérdés az, hogy ő mennyire tudja elfogadni ezt a korkülönbséget.
2012. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy érettebben gondolkodok a kortársaimnál. A felnőttek is azt mondják.


Szóval akkor a részemről még beleférhet. Jó lenne.

2012. júl. 12. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!