Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, milyen a "normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neverwalkalone kérdése:

Szerintetek, milyen a "normális" nő? Definíciót kérek! :D

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 00:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
01:26! Ott a pont! :) Akkor még egy kérdés, HOL rejtegetik az ilyen nőket? :D
2012. júl. 12. 12:35
 12/17 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, még nem találkoztam ilyen nővel. :D
2012. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

a normális nő olyan mint a nagy többség, a nagy többség által elfogadott. az, hogy ez változik az idővel egyszerűen belátható. gondolj bele néhány száz éve normális volt fekete rabszolgákat tartani. az ősembereknél meg gondolom normális volt leütni a másikat egy bazi nagy bunkóval mamuthúsért.

szerinted ma tiniribik teszik ki a nagy többséget. akkor ez a normális.

2012. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13:18 Még Én se de ha találok egyet szólok :D


16:46 Ez így van egyet értek, hogy a normák az idővel változnak, akkor lehet Én maradtam le kicsit a korral... :D

2012. júl. 12. 19:33
 15/17 anonim ***** válasza:

:D Hihetetlen, de pont aznap találkoztam azzal a nővel, akit leírtam a #10-es válaszomban.


Szóval jelentem, létezik ilyen. :D (még ha csak egy is, és ő az enyém)

2012. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Rohadt mázlista :D Aztán sok sikert ám ha tényleg normális :D
2012. júl. 16. 23:53
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon is normális. Még mindig nehezen hiszem el, hogy nem álmodom. :D
2012. júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!