Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám túltenni magam ezeken az érzéseken és egyáltalán mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nem sikerült összejönnöm, ezt én el is fogadom de,

mégis elég sűrűn naponta többször is amikor eszembe jut vagy meglátom egy képét fbook-on(nincs az ismerőseim között viszont néhány ismerősöm kommenteli a képét és igy én is látom) akkor alig tudom szavakba önteni hogy mit érzek:hiányzik,görcs van a gyomromban,tisztára ürességet érzek,letargikus majdhogynem depresszios vagyok.

Fúrcsa mert volt bnőimmel kapcsolatban nem éreztem ezt és ráadásul ő még csak a bnőm sem volt.

Nem tudom mi lehet ez és hogyan tudnék ennek véget vetni mert tart már egy ideje.

Mi a véleményetek,tanácsotok? Megköszönöm a normális válaszokat.

21/F


2012. júl. 12. 06:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, (bár én lány vagyok)az idő gyógyította be.

Úgy volt, volt a pasi, beletörődtem hogy nem jöhetek össze vele, pedig szerintem ő is érzett valamit irántam. ' év múlva viszontláttam élőben, kiújultak a régi érzelmek, de csak egy nyárra. Kezdtem beletörődni, hogy nem lehet összejönnünk. (Akkorra már barátnője lett, azért) Aztán egyik napról a másikra eltűnt. De néha havonta 1-2× ránézek az adatlapjára, hogy mivan vele. :)

2012. júl. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
van két lehetoség.nekem volt egy ilyen szitum egy éve.nagyon tetszett egy csaj,nem tudtam kiverni a fejembol,és írtam neki fb-on(suliban láttam) aztán nagyvonalakban kaptam egy akkora kosarat h majdnem fejreálltam :D na mondom nekem sanyi,kész vége elvágták..aztán folytattam a ,,portyázást,, lett másik csajom,meg voltak alkalmiak is..ezek egy idore feledtették velem az egészet..nem is érdekelt a csaj..aztán mikor ujra szingli lettem,és megláttam az egyik ismerosom ismerosei kozt,(egy év elteltével!!!)megboktem (FB)aztán visszabokott..ment a bokdosés míg már nem bírta és írt nekem h amugy mi a helyzet meg miért bokdosom..akkor már én voltam a szemtelen és kérdeztem h miaz nem szabad?? :D a csajnak bejott a lekezelo beszédmód,és egész jókat irogattunk..majd kihívtam ot egy kólára..aztán mégegyre,és mégegyre..na most o a barátnom,és imádjuk egymást :) szóval vagy próbálkozz be mégegyszer,ha meg nem sikerul most se akkor tunés a tobbi csaj után!van ezer! hajrá! :)
2012. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!