Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókoljak JÓL?

Figyelt kérdés

Elég hülyén hangozhat, de a barátom három hét után szakított velem, mert azt mondta, javíthatatlanul szörnyen csókolok. Biztos velem van a baj, mert egyik nap üvegezéskor is meg kellett csókolnom egy srácot, és ő még el is röhögte magát, azt hitte, ez volt nekem az

első. Nem tudom, mi lehet a baj, valaki meg tudna tanítani? Jó, elég gáz, beismerem... 15/L



2012. júl. 12. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Élőben meg tudlak tanítani.
2012. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez ösztönből jön.. persze sok gyakorlással biztos lehet rajt egy picit javítani
2012. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, engem az ösztöneim cserben hagytak...
2012. júl. 12. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam,hogy megfogom a fiú arcát,enyhén oldalra döntöm a fejem,aztán lassan közeledek.Utána csak birkózok a nyelvével :D Szépen lassan,érzékien.A végén pedig az ajkaimat össze szorítom,mintha puszit adnék,és lesz ilyen kis hang :D Közben tapizhatsz is,de csak akkor,ha az alkalom megengedi,üvegezésnél ne nagyon legyél "tüzes".Remélem tudtam segíteni :) Nyugi,majd belejössz!Én ezzel a technikával szoktam általában,és gyakran hallom,hogy jól csókolok.Fel a a fejjel!

16/L

2012. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Linda Wandana Dana ***** válasza:
menny el egy csook tanarhoz van ilyen amu adunk kapunk ,most magyarrzzam el... vedd bele az erzelmeid ,ha szereted az illettöt nem kinozod...
2012. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!