Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem kb. egy hónapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem kb. egy hónapja nem visel bugyit meg melltartót, így jár dolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Irodában dolgozik és a nagy hőségre hivatkozik, eléggé átlátszó ruhákban jár, és félek, hogy valami baj történik.

ő 36éves, én 39 vagyok.



2012. júl. 12. 13:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
29%
A feleséged egy rib@nc, csak örülhetsz, ha megszabadulsz tőle.
2012. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
tamponnal oldja meg; azt mondja mindenki el van foglalva saját magával, nem figyeli senki a másikat.
2012. júl. 12. 13:55
 13/32 anonim ***** válasza:
82%
Nemár,hogy annyira melegíti egy bugyi,hogy nem tudja elviselni!Néha még elmegy,ha valaki nem visel melltartót felsőtől függően,de hogy bugyit sem az már igénytelenség,főleg egy ilyen korú férjes nőnek.
2012. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
11-es válaszolónak: nem hiszem, hogy ribanc lenne a feleségem, én voltam az első férfi életében, akivel lefeküdt, és nekem is ő az első nő életemben,14-éve együtt vagyunk jóban-rosszban(1 gyerkőc van)
2012. júl. 12. 14:00
 15/32 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező ha ez a helyzet akkor meg feleslegesen aggódsz. Ha ti szeretitek egymást akkor az a lényeg. Szard le hogy itt ki mit mond meg ribancozik.
2012. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem egy bugyi kényelmesebb, mint egy tampon, és még az izzadságot is felfogja kicsit.

Én biztos neheztelnék rá emiatt.

Kicsit nem kevés a szex? Neki elég ennyi? Vagy közösen érzitek így?

Mi 39N 43F, de 3-4-5nap/hét együttlét.

2012. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
16-os válaszolónak: mi hetente 2-3-szor bújunk össze, ez már hosszú ideje így alakult ki,elég neki is, legalábbis ezt mondja; ha ti hetente 4-5-ször szerelmeskedtek(40évesen) az már nagyon szép teljesítmény szerintem. :-)(van olyan barátom, aki havonta egyszer bújik össze a párjával,az már elég ritka, szerintem.
2012. júl. 12. 14:30
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az izgatja a feleseged hatha meglatja vaki a puncijat. Amugy szorosen vagy klpaszon hordja a labai kozt? Mit dolgozik?
2012. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 okoska31 ***** válasza:
54%

gondolom hegedül a színpadon...:) egyébként valahol írtad kérdező, hogy az első pasi vagy az életében.

nem lehet, hogy most akar még egy kicsit élni? (kapuzárási pánik csajoknál is van). megmutatni, hogy ő még egy férfi és egy gyerek után is kell valakinek...

2012. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

18-as válaszolónak: fazonra van vágva, egy kis pamacs szőr van a nuni fölött, ha már ennyire érdekel...:-)

könyvelést és bérszámfejtés végez amúgy.

2012. aug. 1. 16:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!