Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányra mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányra mi lenne a megfelelő "orvosság"?

Figyelt kérdés

Valahogyan sosem akarnak alakulni a dolgok a nőkkel. Voltak probalkozasaim, mind rossz véget ért. Felénk vagyok, mitagadás, de annyit gondolkoztam már, hogy mit rontok el mindig. Nem mondanám magam csunyanak, egyszerűen félek a visszautasítástól. Pszichológuson gondolkozok, de az túl drága nekem. :s Honnan szerezhetnék egy kis önbizalomfröccsöt?


Előre is köszönök minden értelmes választ!


20/f


2012. júl. 12. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

gyors: sör. Sok sör.

lassabb: gondolkozz már el, nincs semmi veszteni valód. Ahogy egyre több mindent oldasz meg magadtól, úgy nú az önbizalmad... Vállalj be olyan szituációkat, amikről magad sem vagy biztos, hogy sikerülni fog. Merj kockáztatni, nagyot vállalni stb. Ha összejön, király vagy! Csak a sikerélménytől lehet önbizalmad. Neked sikerélmény kell. Hogy lesz sikerélmény? Ha próbálkozol. Veszíthetsz? Valamit igen, de önbizalmat már nehezen, mert az ugye nincs... és akkor még mindig mondhatod, hogy te megtettél mindent. Meg tanulsz is mindenből.

2012. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Traune ***** válasza:

én ugy álltam mindig hozzá hogy. ha odamész. már 50% esélyed van. és ha nem sikerül? megpróbáltad, semmi sem történt. jön majd a következő :) én is csak igy randomra szólítottam le mostani barátnőm a "hátha bejön alapon" 14 hónapja együtt vagyunk :) és volt olyan is hogy dumáltunk kicsit csajjal, látszott hogy nem akarja és ennyi volt elváltak útjaink :)

50% ha már odamész. szerintem jó kezdés ;)

2012. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eggy jó barát akárki akivel kibeszélheted a félelmeid,vagy kicsit pozitivabban nekifutni minden napnak,sokat segitene.Minek pszihológus?Nekem is voltak ilyen negatív tapasztalataim,de mióta van két ismim akikkel ki tudok beszélni bármit,és tanácsokat véleményeket adtak mint kívülálló szemlélõk,bizony hatalmasat válltoztam.Van önbizalmam,adok magamra,nem a negatív gondolatok uralnak meg a félelmek.Bár nem tudom nállatok pasiknáll mennyire mûködne eggy ilyen "barát terápia".Mindenesetre bízz magadban.Sok sikert .
2012. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Férfiakkal komoly témákról beszélni nem lehet :P Barátaim 95%-a nő, de velük még azért nem lehet normálisan beszélgetni, mert az aktuális pasi egyből elkezd gyanakodni...


Egyébként meg iszonyúan lelkis vagyok, egy-egy visszautasítás után napokig magamba fordulok... :/

2012. júl. 12. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan vagy amilyenné gondolataid által teszed magad!
2012. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,hidd el én nem napokig fordúltam magamba hanem volt,hogy hónapokig,eggy akkora igazságtalanságot éreztem az életem ilye síralmas alakulása miatt,mert csak a csalódások értek,hogy helyesebbnek gondoltam akkor,hogy elzárkózom mindentõl mindenkitõl.De ez butaság volt mert mindig van esély eggy jobb életre.Az érzéseid befolyásolják a döntéseid.Igen...nekem is neten keresztûl van lelkihaverom de sokat nem jól írtam a mostani énemet köszönhetem nekik.Voltak fejmosások ia amik jogosak voltak de mindig átgondoltam hallgattam rájuk és hidd el vannak még segitõkéz rendes emberek.De próbállni kell megnyílni a válltozni akarok idea felé is.
2012. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 hónapig reggel-délben-este 1x nézd meg A titok c. fimet :P
2012. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már de nem ment... ez kb. ugyanolyan, hogy hiszel-e Istenben, avagy sem...
2012. júl. 13. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!