Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarok változni. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarok változni. Hogyan lehetnék úrrá ezen a helyzeten?

Figyelt kérdés
Sok fiút hülyítettem egyszerre,mert mindnek meg akartam felelni.Aztán az egyik nagyon csúnyán beolvasott nekem,mert hülyítettem őt is meg sok mást is,és erre rájött.Folyton azt akarom,hogy mindenkinek megfeleljek.Hogy legyek jó ember?

2012. júl. 12. 21:33
 1/7 anonim válasza:
Szard le ki mit akar.
2012. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

ez nem azt jelenti hogy "megfelelj" !


ez azt jelenti , hogy mennyire vagy jó, h vajon hány pasinak tetszhetsz ergo, egogyűjtés.

2012. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én ilyen áron nem növelem az egomat.Nem érdekel az egom.Nem akarom,h mindenki utáljon.
2012. júl. 12. 21:42
 4/7 ASOT ***** válasza:

akkor ne ugy értsd.


De ez nem azt jelenti h meg akarsz felelni másoknak! stimmt?


hanem hogy mennyire vagy szép és csinos és szexi és aranyos és egy cukorbogár!

2012. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha már hülyítesz valakit azt nehéz leállítani. ez ugye flört és mindegyik azthiszi hogy kell neked, hisz te is azthinnéd ha valaki dicséri a szemed és hiányol magamellől az ágyban. nekem is volt ilyen időszakom, hát nekem is beolvastak, nem csak egy, kettő is. bánj óvatosan a flörttel és meglesz oldva:) inkább barátkozz óvatosan, ha flörtölni van kedved akkor tedd a végére hogy dehogy is, vagy valami. csak azzal flörtölj aki tényleg szóba jöhet.
2012. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 legolasarcher1 válasza:
sajnos régen nekem is ez volt a bajom. figyelj szarj le mindenkit, válaszd ki a hozzádillőt, és egy kicsit komolyíts a kapcsolatodon. nekem ez vált be. ja, és keress vmit amiben jó vagy, amivel kivívhatod mások tiszteletét. Legyen akármekkora hülyeség, (jó azért nem akkora) ha ügyesen csinálod, tisztelni fognak:)
2012. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan mondom:

szerintem ezen Isten segíthet csak hatékonyan. Legalábbis nekem ő segített.

Neki meg lehet felelni, szigorú, igazságos, és az igényei változatlanok ezerévek óta. Ezen kívül megváltozni is segít ha hozzá fordulsz.

Sok sikert!

21 L

2016. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!