Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ezzel más is így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ezzel más is így?

Figyelt kérdés
Utálom az embereket, a közösséget, ha tehetem inkább egyedül vagyok, nem szeretek az utcára sem kimenni, mert biztosan csak kigúnyolnak magukban, hogy nézek ki stb. A lányokról is csak rossz gondolataim és tapasztalataim vannak, így nem is hiszek az igaz szerelemben meg egyéb mesékben, de szexre vágyom, viszont így nincs kivel élveznem. Szóval én csak szexkapcsolatra vagyok nyitott, más nem érdekel. Manapság alig vannak valóban rendes emberek.
2012. júl. 12. 22:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

:D

Pedig ha kinyitnád a szemed... Látnád, hogy a közösség az emberek viccesek... :D

Miért? mert mind birkamód viselkedik nagy tömegben... :D

2012. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Randiztam már emos lánnyal, vele egész jól elvoltam.


De az, amit csinálnak az emberek, hogy folyton bántják egymást testileg-lelkileg, az is felháborító. Az meg, hogy a nagy része felnőttként is olyan hülye, hogy csak fogom a fejem.

2012. júl. 12. 22:51
 13/20 anonim ***** válasza:
liberális vagy kérdező nem kicsit
2012. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nagy az isten állatkertje és kicsi a kerítés.

De te is abba a hibába eset mit akiket kigúnyolsz.


Hiszen te is általánosítasz, és pont úgy ítéled meg az embereket, ahogy ők téged!

Szóval semmivel sem vagy különb, akár be is állhatsz a sorba, észre se venne senki.

2012. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Vannak rendes emberek.Ne legyél már ilyen negatív...

Én szexelni se szexelnék veled,a végén még rámragadna ez a pesszimizmus és felvágnám az ereimet.

2012. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek szolt a válaszom!!!
2012. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha szexre vágysz, itt vagyok én!

Ha akarod megduglak!


52 F

2012. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szabadság és szex kell nekem meg béke! Csak ebben a világban nem kaphatom meg.
2012. júl. 12. 23:00
 19/20 anonim ***** válasza:

Lányt úgy sem fogsz kapni ilyen hozzáállással, szóval még mindig magamat ajánlom!


(Béla bá, 52 F)

2012. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem meg szerelem,szex és béke.:D De manapság én se kapom meg.
2012. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!