Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok egy olyan csajról, aki?

Figyelt kérdés
Dagi, az arca szép, és állandóan a szexről beszél?
2012. júl. 12. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy átugrani vagy megkerülni gyorsabb e.
2012. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem velem teszi ezt... :)
2012. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
attól függ mit értesz dagi alatt,lehet csak te tartod magad annak és csak kicsit húsos vagy
2012. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát én lány vagyok, de szerintem ha szexre kerülne a sor a fiú azért többnyire mégiscsak a lány testét nézné többnyire, nem az arcát, szal. ha valakit nem vonzanak a kövér nők, akkor nem hiszem, hogy sok esélye van...
2012. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem csak annak tartom magam, hanem az vagyok tényleg!
2012. júl. 12. 23:16
 6/12 A kérdező kommentje:
De ilyenkor mit gondoltok? Hogy na ezt a disznót úgyse csinálja meg senki, biztos azt se tudja mi a szex csak beszél róla? Ciki? Vagy mégis mit?
2012. júl. 12. 23:18
 7/12 anonim ***** válasza:
én személy szerint semmit,biztos van olyan akinek bejön
2012. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb módszer, hogy egy nő felhívja magára a társaságában lévő összes férfi figyelmét, ha a szexről beszél.

Te mit szeretnél? Hogy figyeljenek rád, és foglalkozzanak veled, vagy igazi szexet?

2012. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az utóbbit.
2012. júl. 12. 23:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Konkrét pasival, vagy mind1, csak nagy legyen neki? :)

Előbbi esetben próbálj közel kerülni a kiszemelthez, utóbbi esetben válogass a kapott privát üzenetek feladói közül, amik nemsokára érkeznek, vagy társkeresőzz.

2012. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!