Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Enyhe fitymaszűkülettel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe fitymaszűkülettel lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen annyi az egész, hogy a makkom feléig megy csak le a fitymám... Ennek ellenére lehet csinálni, vagy inkább menjek el orvoshoz vele?
2012. júl. 13. 00:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Valóban ez nem mindenkinél megoldás!

Gondolom a makk fejlettségétől (állapotától) is függ, hogy hogyan határoz az orvos!

Valóban én is hallottam olyan esetről hogy kifejezetten megkeseríteni az életét a páciensnek ha körülmetélnék.


Speciel az egyik haveromnak pont az kellet hogy rendbe jöjjön. igaz ő 12-évessen eset át ezen a problémán!

2012. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Jeffyk válasza:
100%
de lehet fitymaszukuletel iss szexelni ha nem olyan veszes de ha tenyleg kicsit sem jon fell fordulj orvoshoz de amugy ha kicsit feltudod huzni akkor semmi baj probalgasd tobbszor fel huzni es idovel teljesen sikerul es nem lesz baj
2013. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Fel bírom húzni csak szorít meg visszaugrik, egy ismerősöm azt mondta, hogy csináljam és majd felszakad, utána jobb lesz..
2013. márc. 23. 13:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idő alatt sem jött fel, akkor most már tényleg menj el orvoshoz. Amúgy se szakítgasd, mert hegesedhet, sokkal jobb, ha orvos szépen bemetszi, vagy egyéb módon helyrehozza.
2013. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám volt 14 éves koromig. Nem ment teljesen hátra a figymám, csak kb. 3/4-ig, így nem is tudtam ejakulálni sem. Egyszer nedves kotonban próbáltam masztizni, ekkor a gumi nedvességétől hátracsúszott teljesen, és szinte azonnal hatalmasat élveztem. Az első magömlésem a gumiba ment. Az első néhány tucat magömlésem is így történt, nedves kotonban. Utána már mindig szépen óvatosan, de hátra tudtam húzni és rendszeresen jól ki tudtam verni. Kitágult fokozatosan.
2023. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!