Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szerencsés vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerencsés vagyok, hogy nem erőszakoskodott velem és ritka az, ha valaki 'megússza' így egy arab fiúval?

Figyelt kérdés
Marokkóban voltam nyaralni és megismerkedtem egy fiúval, akivel 4-szer találkoztam, és a 4. randin felvitt a lakására, ahol csókolóztunk az ágyán fekve (+simogattuk egymást), de nem mertem lefeküdni vele és mondtam neki, hogy nem szeretném és ő ezt tudomásul vette és visszakísért a hotelbe. A hotelben a többi magyar azt mondta, hogy őrült vagyok, hogy elmentem vele és nagyon mázlista, hogy nem erőszakolt meg. Tényleg így van? :S Én nagyon élveztem a vele töltött időt és hiányzik, kár, hogy nem láthatom többé.. :( De tényleg egy az egymillióból volt az én esetem vagy túlzás volt attól, aki ezt mondta? Mit gondoltok? 18/L
2009. júl. 12. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem kellene általánosítani, csak mert ilyeneket hallottatok róluk.

Nekem van egy idősebb arab ismerősöm, msn-en nagyon sokat szoktunk beszélgetni, és én pl róla is tudom, hogy soha nem lenne képes bántalmazni senkit.

Én konkrétan nagyon irigyellek, szerintem az arabok között nagyon sok jó pasi van (:

2009. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy, hogy arab, magyar, vagy milyen nemzetiségű.

18 évesen(de akárhány évesen is), 4 találkozás után, írtó vakmerő és meggondolatlan felmenni egy vadidegen!!! lakására. nem azért fog megerőszakolni, mert arab, hanem mert nem tudhatod hogy kiféle-miféle, erőszakos-e, elfogadja-e ha te nemet mondasz az aktusra! meg tudnád védeni magad egy egy erőszakos felnőtt férfivel szemben,a ki bevadult? nem hiszem, mert nem vagytok egy súlycsoport...

Tényleg szerencsés vagy, mert bármi történhetett volna egy idegen lakásán külföldön (persze itt,m.o.-n is)

2009. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!