Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ijeszt meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijeszt meg ennyire a csajozás?

Figyelt kérdés
25 felé közelítek, és sose csajoztam komolyabban, nem volt soha senkim. Elkezdeném szívesen, ha nem tűnne ennyire bonyolultnak az egész folyamat, annyi mindent kell elsajátítani benne, és ez teljesen megijeszt.
2012. júl. 13. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Pontosan így vagyok ezzel én is, de különösebben nem izgat a dolog:)

24F

2012. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Srácok, túlparázzátok a dolgot. Ha megláttok valakit, aki szimpatikus, akkor a legnehezebb része a dolognak, hogy megszólítsd, el kezdj vele beszélgetni. Ha ez sikerült, már nincs mit komplikálni, legyetek egyszerűen azok, akik vagytok. Nem kell vagánykodni, felvágni, hanem egyszerűen csak adni magatokat. Meg hát ahogy mondják, gyakorlat teszi a mestert. :)
2012. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet én nem vágom, de miért is bonyolult folyamat ez?
2012. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen rengeteg szempontból kell megfelelni a nőknek. Nem elég az anyagi javak, ráadásul tudni kell azt is, mikor mit kell mondani egy nőnek, és hogyan kell kifejezni a szexualitást is. Nem hibáztatom őket, de sokkal nagyobb igényeik vannak, mint nekünk, férfiaknak.
2012. júl. 13. 11:44
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Beszélj a magad nevében! Nekem vannak igényeim a nőkkel szemben.


36/F

2012. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező! Elég nagy sületlenségeket beszélsz, de persze mivel olyan dologról alkotsz véleményt, amiről egyébként fogalmad sincs, így ez érthető.
2012. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát te megteheted. Nekem felesleges komolyabb igényeket elvárnom...
2012. júl. 13. 11:53
 8/17 A kérdező kommentje:
Miért lenne sületlenség? Már egyetlen egy döntő dologban elmaradok a nőknél sikeresebb barátaimtól és haverjaimtól, és ez a kellő beszélőke megléte. Csinálhatok bármit, képtelen vayok annyit dumálni, mint ők.
2012. júl. 13. 11:55
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez így azért fáj most. :D

Kicsit olyan, mintha a nőket egy gépnek állítanád be, aki csak akkor ad válaszreakciót, ha megfelelsz az összes kritériumnak. Nyilván senkinek nem fog imponálni, egy hajléktalan, buta, kommunikáció képtelen suhanc, de a legtöbb lánynak nincsenek szigorú elvárásai. Most nagyon felkapott tévhit, hogy csak akkor kellesz egy lánynak, ha gazdag vagy, van két diplomád, csődör vagy az ágyban, és tökéletes partner a kapcsolatban. De megsúgom azért, hogy a legtöbb lány elsősorban egy társat keres. Akivel boldog. Mert lehet neked akármilyen vastag bankszámlád, ha közben meg te magad egy kis nulla vagy.

És igen, vannak igények. De ez oda-vissza jellemző. Szerintem te is elvárod, hogy a párod a társad legyen, hogy bármi van, számíthass rá, hogy jól működjön a kapcsolatotok.

2012. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

1., Hány nő állt eléd eddig ezzel: "Akkor van nálam esélyed, ha kidumálsz a bugyimból!"

2., Az hogy egy nő társaságában (de bármilyen társaságban, barmikor) tudj beszélni, kommunikálni, az nem a "beszélőkédtől" függ, hanem intelligenciától ...

2012. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!