Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mettől számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mettől számít könnyűvérűnek egy lány?

Figyelt kérdés

Fent szoktam akadni azon,mikor a barátaim azt mondják egy lányra,hogy k**va(ri***c,c*da,sz*jha és egyebek)csupán azért,mert a lányon mélyen kivágott póló van/3nál több barátja volt/van fent egy fürdőruhás képe az interneten.

Nálam nem itt kezdődik a könnyűvérűség.Szerintetek hol lépik át azt a bizonyos határt?



2012. júl. 13. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kirívó és kihívó egy lány, akkor azt nem véletlenül csinálja! Tehát akar valamit! Ha pedig akar valamit, vállalja fel, hogy következményekkel, véleményekkel jár, amelyek szintén kirívóak lehetnek! A határ a körítéstől és a merészségtől függ!
2012. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Azt hittem, ide tobb valasz erkezik, mert mindenkinel mashol van a hatar.

Szerintem az, hogy kulsoleg hogy nez ki, nem determinalja azt, hogy konnyuveru. Vagyis amit leirtal az egyik sem.

Szerintem az elfogyasztott alkohol hatasara torteno pettingtol lesz egy lany k**va. Illeltve mar az is gyanus aki mondjuk 16-17 evesen mar 5 sraccal lefekudt.

2012. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár! Hiszen egy jóérzésű lány tényleg nem csinál ilyeneket! Hidd el! Aki pedig nem ilyen, az viselje a kritikát! (A fogalmazás mindegy, néha tényleg túlzó lehet, amivel illetik)
2012. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A magamutogatástól még nem k valaki, de nem azért csinálják az ilyen lányok, mert nem akarnak senkitől semmit, logikusan a barátaid arra következtetnek, hogy pasit akar fogni az ilyen csaj, és nem csak akar, hanem meg is teszi. Még ezzel sem lenne gond, de ha van barátja, és még mindig mutogatja magát, és még mindig kint hagyja a képeit, és továbbra is így öltözködik, és hamar le is cseréli a pasiját, na az már illethető ilyen jelzővel.
2012. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!