Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mindenkinek van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mindenkinek van egy "életem nagy szerelme"?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdést, mert azokról a lányokkal, akikkel ismerkedem (18-22 közötti korosztály), előbb-utóbb mindig kiderül, hogy van az életükben valaki, többnyire ex, ritkán plátói, akihez vonzódnak. Mit gondoltok?
2012. júl. 13. 15:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9-es, köszönöm, legyen így! ;)
2012. júl. 13. 16:26
 12/14 anonim ***** válasza:

Elég későn válaszolok, de úgy érzem, le kell írnom.

"Te is leszel valakinek" - ez nem biztos. Nem mindenkinek az a nagy szerelem, akivel végül együtt marad, családot alapít, mellette öregszik meg. Ilyen-olyan okokból különválhatnak az útjaik, sőt, az is lehet, hogy be sem teljesül a dolog egyáltalán, de sosem fog olyat érezni más iránt. Eleve egyik szerelmünket sem szeretjük ugyanúgy, de az a bizonyost meg pláne nem. Teljesen más, érezni fogod még jó pár kapcsolattal utána is. Valahol mindig szeretni fogod. Ez nem zárja ki azt, hogy szerelmes légy még utána, sőt. Neki viszont mindig lesz egy kitüntetett helye a szívedben furcsa módon. Én 18 évesen találtam meg, elég fiatalon. Azóta volt több kapcsolatom is, őszintén szerelmes is voltam, de olyan, mint ő volt, nem lesz többé.


27N

2013. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
detto ugy vagyok, mint az előző . N/30. valakinek felülmulta azota vki más a Nagy Őjét ? nekem nem..
2016. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

de régi kérdés, én vagyok a 4.válaszoló :D


2012 óta találtam olyat, akire illet az "életem nagy szerelme". teljesen megbolondított. de bizonyos okokból vége lett. nem is kéne vissza.

de azóta volt/van más is, és szeretem,de az érzés másabb.

2016. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!