Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha 15 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 15 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Lehetett volna már vagy 10 barátom,de nem érdekelt egyik sem,mivel az összes komolytalan, kis páwa volt. Szerelemből akarok csókolózni,nem csak azért,hogy túllegyek rajta. Szerintetek ciki?
2012. júl. 13. 15:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen csókolóztam elsőnek és totál nem éreztem cikinek mert szerettem a lányt.
2012. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Csak a környezetemben már szinte mindenki túl van rajta,mert az első adandó alkalommal megtették. És elegem van már a hazudozásból,meg a kérdésből,hogy : "Te csókolóztál már?"
2012. júl. 13. 15:58
 13/17 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Mégis miért lenne az? Valamivel idősebb vagyok nálad, de még én sem éltem át az elsőt, de nem érzem cikinek :)
2012. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18/F vagyok és még én sem csókolóztam.Ennek az egyik oka az,hogy még barátnőm sem volt sajnos :/ A másik az,hogy én nem egy buliban szeretném az elsőt ahol azt sem tudja hol van hanem azzal a lánnyal akit majd szeretni fogok.
2012. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Èn 17! vagyok ès ugyanebben a helyzetben.Akkor mit mondjak én? :-\:-\

/L

2012. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nem ciki én igaz h fiatalabb vok ...de nem ciki
2012. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én is ugyanennyi vagyok, és még nekem sem volt meg az első. Szintén lehetett volna már barátom, csak nem jött be. és nem ciki :D jobb, mintha az első adandó alkalomnál már megadtad volna magad:)

15/L

2012. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!