Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gáz hogy 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz hogy 16 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
barátnőim sajnos tudják hogy nekem még nem volt barátom igy nem is csókoloztam és most hogy itt a nyár egyfolytában azzal piszkálnak (nem szándékosan) hogy majd szedünk össze nekem egy pasit.
2012. jún. 19. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tényleg! Most már soha többé nem teheted meg! Lemaradtál ról végleg!

Most komolyan? Hogy lehettek ekkora h.lyék, már bocsi?!

2012. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én se csókolóztam még nekem se volt még senkim szerintem nem gáz ami késik az nem múlik de olyan lánnyal szeretnék először csókolózni akit szettek és ő is szeret de sajnos még ezt a bizonyos lányt még nem találtam meg :S
2012. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ja 17/f

második voltam :D

2012. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Ha úgy alakul a nyarad, ne hagyd ki!
2012. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
herpesz
2012. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
herpeszt birod?
2012. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

titeket nem piszkálnak/piszkáltak ezzel? nekem rengetegszer mondták már hogy elég sz*r helyzet lesz ha egy "tapasztalt" srác lekap és semmit sem tudom

(egy nagy csapattal járunk el elég sokat és hát néhányuk iszik is rendesen)és majd ne lepödjek meg ha majd mindenki azon csámcsog hogy milyen béna és szerencsétlen vagyok

2012. jún. 19. 22:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Majd jön a dolog. Nem biztos, hogy jó lesz elsőre, de az azt követők annál inkább. :) ne aggódj.
2012. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! Tudom, egyszerű mondani, de ha látják, h zavar amit mondanak, akkor tovább fogják mondani!

Am. én a helyedben hanyagolnám ezeket a barátokat...

Első voltam am. ...

2012. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mond meg nekik hogy ez téged zavar és hagyák abba majd eljön annak is az ideje amikor te valakivel csokolozol :D de az majd akkkor lesz amikor teszeretnéd és nem akkor amikor ök akkarják :D


amugy meg csokolozásnál össze lehet szedni érdekes betegségeket pl.mononukleozist

2012. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!