Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja, hogy bárhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja, hogy bárhol máshol legyen az első talink? Miért akar mindenképp magához (otthonába/házába) hívni?

Figyelt kérdés
16/L (a srác: 16/F) Látásból ismerjük egymást, felvett msn-re, és ott már hetek óta minden nap beszélgetünk. El hívott talizni, de magához, a házukba, és én nem akarok első talin hozzájuk menni. Mondtam, hogy jöjjön Ő hozzám, de azt mondta, hogy Ő sem akar hozzánk jönni. Más szóba se jöhet, csak az Ő házuk.:D Miért?:S Nem hiszem, hogy rögtön le akarna fektetni, vagy ilyesmi, mert nem olyannak tűnik...
2009. júl. 12. 21:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem enged az akaratából...:( És már hetek óta ez van. Így sosem fogunk talizni...:S
2009. júl. 12. 21:30
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem olyannak tűnik. Attól még lehet olyan. Vagy vmiért a biztonságot adó házat nem akarja elhagyni. Próbáld meg elhívni sétálni vagy ilyesmi. Vagy hívasd meg magad moziba :)
2009. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nem menj el hozzá. egy fiu igazán megtehet ennyi a nőjéért. és ha rádmászik, ő simán uralja a helyzetet. nálatok legalább te vagy a főnők. ilyen béna félős gyerekkel akarsz járni, biztos fél a szüleidtől.
2009. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha igazán akarna veled találkozni akkor bele menne, hogy máshol talizatok.. több mint valószínű, hogy ha elmennél akkor egyből rád nyomulna és megprobálna megfektetni
2009. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első tali ne nála legyen, de ne is nálad! Ezt jegyezd meg!!! Menjetek, üljetek be valahová, fagyizzatok, sétáljatok... Ha így nem akar talizni akkor hagyd a francba! Egyébként elég paréj a srác, hogy ilyen. Milyen már hogy első talinál elmész hozzá?? Ne hagyd magad, légy okos!!!
2009. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Semmiképp nem fogok hozzá menni első randin... nem is engednének a szüleim.

Utalgattam már, hogy inkább menjünk sétálni, de Ő ragaszkodik a saját otthonához.:D És én ezt már kezdem unni. Ha nem lenne ilyen helyes, és ilyen hiperszuper jófej amúgy, akkor már rég nem foglalkoznék vele. De sajnos ritkán van, hogy egy ilyen jó srác "hajt" rám. Aztán remélem nem csak "arra" hajt, mert akkor hiába hajt...

2009. júl. 12. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:
az én volt barátom is azt szerette volna ha nála megyek.. de ő nem akart nálunk jönni mert szégyellős.. és egyáltalán nem olyan h leteperne vagy vmi.. lehet h csak a megszokott környezetében 'tud kibontakozni'.. mármint ha félénk.. és mások előtt zavarban lenne esetleg... vannak ilyenek :)
2009. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Rákérdeztem tisztán, hogy miért akar mindenképp hozzájuk menni. És mondta, hogy a családommal még nem akar talizni. De mehetünk máshova is, pl. sétálni, csak az nem olyan izgi.:D Úgyhogy megbeszéltük, hogy sétálás lesz első talin.:) Meg még ami jön. De hozzájuk semmiképp nem megyek fel első randin.:)
2009. júl. 13. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!