Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok ha ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ha . Sírnátok valahol pl park, buszmeg (egyedül ültök a padon) és odamenne egy fiú és megölelgetne és próbálna megvigasztalni?

Figyelt kérdés
tök ismeretlen ..
2011. márc. 3. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Soha sem sírtam nyilvános helyen ...

2011. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék neki! Jól esne, föleg mert mostanában gondok vannak.

23/N

2011. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Én egyszer próbáltam ilyet na jó nem sírt csak látszott rajta h rossz kedve volt. Hát elküldött a halál f.szába :D :D Nincs szükségük a csajoknak kedvességre######

17/F

2011. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát az is benne van :D
2011. márc. 3. 10:20
 5/16 Pj0tr ***** válasza:
100%

Bár nekem nem szól a kérdésed, de azért gondold csak végig. Egy vadidegen odamegy a lányhoz és megölelgeti. Nem valami bíztató. A mai világban lehet az a baltás gyilkos is vagy egy sima erőszakoskodó... Elég kicsi az esélye, hogy normális az illető. Főleg, hogy a mai társadalom tagjai eléggé elszigetelődtek egymástól.

(Bocsi előző X-dik) Amelyik csaj pedig örül neki attól meg én félnék, hogy mi a fenét akar :)

2011. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, hogy rámtört a sírás nyilvános helyen és oda is jött egy srác, hogy mi a baj, de elküldtem. Én elhiszem, hogy ez egy kedves gesztus akar lenni, de ilyen lelkiállapotban nem vágytam arra, hogy egy vadidegen vigasztalgasson, pláne ölelgessen...
2011. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy vadidegen srác csak úgy odajönne és megölelne, ha rossz kedvem van, ha nem, tuti tökön rúgnám. Ellenben ha csak érdeklődik, akkor jól esne, de több mint valószínű, hogy ettől függetlenül erősen tartanám a távolságot.
2011. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én így jöttem össze a párommal. De ő normálisan csinálta, eszébe sem jutott, hogy rögtön elkezdjen ölelgetni (akkor én is elküldtem volna), hanem csak mondta, hogy nyugodtan mondjam el, mi a baj, ő tuti nem adja tovább senkinek (persze, hiszen nem ismert :D ).

Én elmondtam, aztán jóban lettünk, aztán összejöttünk, és ennek már sok éve :)

2011. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha csak odajönne és megkérdezné, mi a baj, az nekem is jól esne. Valszeg nem részletezném neki, hogy mi a bajom, pont mivel vadidegen, csak max 3 szóban lerendezném, de jó eséllyel menekülnék, ha részletekre lenne kíváncsi, pláne ha még ölelgetni is elkezdene.
2011. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ixdecske ***** válasza:
Ha olyankorú mint én akk én elbeszélgetnék vele hátha attól megnyugodnék. Ilyenkor jóttesz a társaság.
2011. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!