Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még egy olyan marha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még egy olyan marha rajtam kívül aki olyan nőhöz vonzódik, akit még csak nem is látott?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 11:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
eddig még csak neten beszélgettünk
2012. júl. 14. 11:20
 2/16 anonim ***** válasza:
Van! Én például minden nőhöz vonzódok, akár láttam már, akár nem ....
2012. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Van bizony!!!!Nõi kiszerelésben méghozzá!Példáúl ÉN!Ugyhogy csak nyugi.
2012. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

mit lehet tenni? tudjátok sz*r ez. van 1 törvényszerűség. az évek során alakult ki. beszélgetünk. ezután facebookot kér, vagy csak 1 képet. és innentől két út van. jobb esetben szó nélkül lelép. rossz esetben kiröhög.


kezd egy kicsit tele lenni....

2012. júl. 14. 11:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Hja...csak én pasihoz!Ez lemaradt!
2012. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezen túl kell lépni valahogy,mert zömében ezek a képzelgések úgyis képzelgések maradnak.Nagyon ritka az hogy komolyra fordúl a dolog.Nehéz meg sz@r,de az agyban dõl el minden.Ki kell lépni a valóságba,és élni.Talállni eggy valós barátnõt akkor másabb lessz.
2012. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
tudod van ez az első látásra szerelem..:D életemben először egy olyan fiú tetszett meg akivel sosem beszéltem, azóta sem és így elmúlt..de jobb is így mielőtt elkezdem elképzelni hogy milyen, aztán pofára esek mert teljesen más. de ha neked szimpatikus a nő a belsője alapján, akkor tökmindegy hogy néz ki:))
2012. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát ez ok, csak most itt az a lényeg, h nekik nem mindegy, hogy én hogy nézek ki
2012. júl. 14. 12:26
 9/16 anonim ***** válasza:

Én álmodtam vele de az arcát csak homályosan láttam. Minden más plátói szerelmem valós nő, vagy létező mozi/pc játék karakter. :D

29F

2012. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Volt, nemegyszer randi is lett. Tök jók, de folytatás nélkül. Mígnem... valakinek előbb megfogtam a kezét, megöleltem és jó mélyen a szemébe néztem. Azóta is meghal amikor ránézek és csak egymást akarjuk.
2012. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!