Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura kérdés, de mégis felszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura kérdés, de mégis felszeretném tenni. Van-e olyan lány szerintetek, akinek szeretet adhatnék egy ölelés formájában és semmi többről nem lenn szó persze?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Túl sokat jársz anime fesztiválra, free hug feliratú táblával.
2012. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindig van egy lány
2012. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem nincs egy sem...
2012. júl. 4. 00:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sokszor ölelem meg fiú barátaimat ha szükségük van egy ölelésre :) 15/l
2012. júl. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4# engem is megölelhetsz, most nagyon kellene :'(


Ha csak egy ölelés kell, arra valók a barátok (nő nemű barátok). De ha valakitől ölelésre vágysz, akkor kell neked több is...

2012. júl. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs lány barátom ez a baj, de most egy lány ölelésére vágyom, akármilyen szánalmasan is hangzik, csak érezni szeretném, hogy itt van egy lány, akit megölelhetek.
2012. júl. 4. 01:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Bájos.
2012. júl. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
B*zi vagy? Vagy nő?
2012. júl. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 07:57


Inkább úgy fogalmaznék, hogy lejjebb adtam az igényeimből, már az is csoda lenne, ha egy lány megölelne, mert én többre úgysem számíthatok. Nem vagyok jó pasi szerintem. Biztos ezért nem tapadtak még rám a lányok.

2012. júl. 4. 15:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha nem te vagy az adonisz. Az adoniszok mindig melegek. Kevés lánynak tetszél. Én is hál istennek csak közepes vagyok kinézetileg (legalábbis mindig erre osztályoznak a lányok). Isten mentsen, hogy rajongjanak értem vagy valami.
2012. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!