Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek így túrázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek így túrázni?

Figyelt kérdés
Barátnőm meghívott túrázni de ott lesz a barátja is. Én így nem akarok elmenni minek nézzem őket egész nap ahogy turbékolnak? Semmi kedvem hozzá. Mondtam neki, hogy nincs kedvem így menni de ő ragaszkodik hozzá, hogy menjek. Nekem nincs senkim akit vihetnék, hogy én ne unatkozzam.
2012. júl. 14. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem mennék.
2012. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

1. mond meg neki és szervezzetek egy másik fiút is

2. lehet egy hármast akarnak veled a bozótosban :)

2012. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mennék a helyedben. Mondanám neki,hogy majd elmentek ketten,pasik nélkül,de az nem azt jelenti,hogy nem bírod a párját,csak szívesebben mennél vele kettesben.:)
2012. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mié nem mész? lehet hogy pont most fog veled szembe jönni életed szerelme!
2012. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mondjuk ha amúgy meg csak otthon meresztenéd a fenked, akkor menj, mert annál jobb. (utolsó, nme hizsem, hoyg túra közben jön :D )amúgy ismered a pasiját? bírod? jóba vagytok? vagy most akarja bemutatni? (első voltam)
2012. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, én már többször is mentem így. Nem turbékolnak egész nap, legalábbis nem úgy, hogy az engem zavarjon :) 24/L
2012. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a túrázás az egyik olyan időtöltés, amire szinte bármikor kapható vagyok.

F

2012. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem menj el velük mert soha nem tudhatod kikkel találkozol. én is múltkor 2 jófej helyi sráccal futottam össze,dumáltunk is egy kicsit :D na meg a túra az pont nem olyan andalgós program szerintem,főleg ha valami meredek hegyoldalon kell fölkapaszkodni :D

17/L

2012. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!