Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha 1 fiúval randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha 1 fiúval randiznátok és rá jönne a hasmenés és elmenne wc-re akkor ti megvárnátok vagy elmennétek haza?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon komolytalan, és barom kérdés, ami csak egy buta tizenéves kislány agyából pattanhatott ki.

Én megvárnám. Nincs ebben semmi kivetni való. Ha te elmennél, akkor azt kívánom sose legyen pasid.

2012. febr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Otthagyó vagy otthagyott vagy?


(persze, h megvárnám)

2012. febr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
És végignéznétek-e ahogy vécézik? :D
2012. febr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még székletmintát is vinnék az ÁNTSZ-hez, h mi a baja, viccelsz..? :)
2012. febr. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugye tudjátok,hogy a hasmenés 1 óráig is eltarthat és akkor se lesz jól tőle?
2012. febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én megkérdezném a wc ajtajából, ha már jó ideje eltűnt, hogy jól van e, és hogy segíthetek e valamit. és értékelném, hogy még betegen is eljött randira. tuti megvárnám. sőt, vennék neki a közeli boltban valami innivalót, mert a hasmenés kiszáradással járhat.
2012. febr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
megvárnám
2012. febr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akármennyire is lenne beteg egy csaj, én biztosan nem hagynám ott, sőt inkább próbálnék mindent megtenni, hogy biztosan eljusson épségben haza, mert különben én hogyan várhatnám el tőle, hogy ő a bajban is mellettem álljon? Azt hiszem az otthagyó mindenképp egy bunkó.
2012. febr. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És ha csak recskázni ugrott be, másodikra úgy de úgy meg fog bacccni, hogy csak na!
2012. febr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!