Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek ez a szöveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez a szöveg mennyire jönne be? (LENT)

Figyelt kérdés
Face-n tetszik nagyon egy lány nem szoktam itt csajozni és ezért se tudom h mit írjak erre gondoltam:"szia", aztán "még nem ismerjük egymást nem baj hogy bejelöltelek?" ír valamit aztán mivel nem tudok mit írni egyből írnám h nagyon helyes csaj vagy és szívesen megismernélek egy kicsit jó lenne dumálgatni" majd ha benne van akk suli,buli,hobbi stb sztem ez gyenge mi lehet ne ami beválhat és nem koptat le??vagy ez rámenő?tanács?(normákis válaszokat kérnék)
2012. júl. 14. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az nemkell hogy nagyon helyes vagy. először csak ugy beszélgessetek szerintem. vagy nemtudom
2012. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejösz neki,akkor nem koptat le a leghülyébb szöveggel sem,kivéve hogy ne legyél túl rámenős,alpári.Ha elég intelligens a lány, a legrosszabb esetben is visszaír,amikor esetleg nem vagy az esete. Szerintem valami ilyesmi beválhat:

Szia,nem ismerjük egymást,de szimpatikus voltál,bejelöltelek,ha szimpatikus vagyok jelölj vissza,szívesen megismernélek.


Vagy:

xy közös ismerősünk ismerősei között találtam rád,nagyon elbűvölő lány lehetsz a képeid alapján.Szívesen megismernélek.stb


Én lányként mondom,hogy jobb,ha valami személyeset,de nem tolakodót,vicceset,de nem a tipikus csajozó szöveget írod

2012. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztom a második véleményét, szerintem is ilyesmit írj. :)
2012. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi már egyébként visszajelölt már chaten írnék rá!
2012. júl. 14. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kék szemed van bejönne 21L
2012. júl. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!