Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés

23/F vagyok. Az egyik legjobb barátom egy lány már jó ~8 éve. Semmi nem történt köztünk soha. Van egy barátnőm másfél éve, együtt lakunk, elfogadta, hogy nekem van ilyen lánybarátom, jóban is vannak. Ennek a lánybarátomnak is komoly kapcsolata van.

Ezzel a lánybarátommal régen volt egy olyan dolgunk, hogy havonta egyszer megmasszíroztuk egymást (legalább fél óra, oda-vissza). Ez egy jó dolog volt, mert ki nem szereti ha megmasszírozzák. Aztán ez a dolog megszűnt egy pár éve, viszont fel szoktuk hozni, hogy milyen jó is volt az.

Nekem most volt nemrég születésnapom, és ettől a lánybarátomtól azt kaptam, hogy találkoztunk, mondta, hogy menjünk ide, meg ide 2-re, és ott lesz majd a meglepetés. Bementünk perce pontosan egy szépségszalonba (reméltem, hogy nem valami arcpakolást kapok hülyeségből :D), és akkor jött 2 masszőrnő, és "boldogszülinapot az ünnepeltnek" etcetc, gyertek akkor be. A lényeg az, hogy egy félórás páros hátmasszázst kaptam tőle (mármint ő fizette, és a nők masszíroztak minket), úgy, hogy 2 egymás melletti ágyon feküdtünk ellentétes irányban, fejünk a masszírozóasztalon a lyukban, nem is nagyon beszélgettünk, mert kb elaludtam, mindegy a lényeg, hogy nagyon fasza volt. Vége lett, hazamentem, elújságoltam a barátnőmnek, hogy húú de jó ezt kaptam, tök jó volt, meg nem is számítottam erre. Látszólag akkor ő is velem örült, viszont később bevallotta, hogy igazából ez eléggé nem tetszik neki, hogy ez volt, mert szerinte ez túl intim, és páros masszázsra a párok járnak, nem pedig barátok.

Szerintem ebben semmi rossz nincs, de nem tudom megmagyarázni neki. Kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok, jogosan van kiakadva?



2012. júl. 14. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszene.sőt..
2012. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fordítsd meg a dolgot, te mit szólnál ha pasival járna el a bnőd?
2012. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is egy fiú a legjobb barátom, komoly kacsolatunk van mindkettőnknek. (nálunk mondjuk a barátnője még a nevem hallatán is felkapja a vizet, pedig ugyan úgy semmi nem volt köztünk soha) szerintem nincs vele semmi baj, nyilván a párod nem érti, mert nem volt még ilyen helyzetben. nem tudom mit tehetnél, kedveskedj neki valamivel, esetleg egy vacsorával. :)
2012. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk is hasonló szitu van

nekem az egyik legjobb barátom srác

a barátomnak pedig egy lány

engem nem zavar a dolog mivel ez a lány hozz minket össze anno 2 éve

viszont a barátom nagyon féltékeny rám és a haveromra mi ezt ugy oldottuk meg h havonta egyszer minimum össze ülünk valahol inni és esetleg ha a barátom olyat vesz észre hogy pl megváltozott a velem valo viselkedése akkor megbeszéli velem de pl én tudom olyan sztorit a barátomtol hogy a csajjal pucéran fürödtek (nem csak ök völtak ott) és mégse volt köztük semmi

ha szeretne a barátnöd ilyeneken nem akadna ki hogy milyen nemü az egyik legjobb barátod

2012. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha szeretné a bnője? nem azon akadt ki h milyen nemű a barátja hanem azon hogy páros masszázsra mentek; ami elég intim.a barátnője meg épp hogy szereti.
2012. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!