Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki? nekem kéne...

Jogosan akadt ki? nekem kéne bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés
Barátnőm teljesen kiakadt, amiatt, hogy rolunk, kettőnkről kitettem egy képet az MSNemre képnek. rámírt és azonnal Követelte h leszedjem és le is szedtem csak elötte megkérdezttem h miért. erre azt mondta h "szedd már le az a kib@szott kuvra képet" nemértem a kiakadásást.. leszedtem azonnal de még hisztizett vagy 20 percet MSNen aztán lelépett. Most meg követeli h bocsánatot kérjek mert kimertem tenni egy képet kettönkről, ami az én gépemen van meg. (az arcunk nem is látszik a képen, senkisem ismerné fel)
2010. jún. 18. 12:09
1 2
 1/20 anonim válasza:
70%

Már bocs, de elég fura ez így.

Nem lehet, hogy valami sunnyogás van a dologban?

Vagy ciki vagy? Vagy titok, vagy férje van, vagy valami?

2010. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Lehet van másik pasija is, nehogy meglássa, hogy veled jár. Én bizony meneszteném az ilyen barátnőt. Mit hisztizik, gondold el ha ezért ennyire hisztizik, mit csinál nagyobb probléma esetén.
2010. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Jogosan reklamált, személyiségi jogait sértette, hogy kiraktad a képet.
2010. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

jajj...xD teljesen félreértettétek...

Én is lány vagyok és a barátnőmről, mint haveromról van szó.

minketten 14 évesek vagyunk am...

2010. jún. 18. 12:14
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Csapnám agyon szeneslapáttal a hisztis csajszit :)

Amúgy tényleg olyan, mintha titok lenne mások előtt, hogy együtt vagytok, valamit nagyon kavarhat a háttérban.

2010. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
sztem nem neked kell bocsánatot kérni.... te honnan tudtad vna h nem tetszik neki ha kirakod a képet??
2010. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Jah, úgy más a szitu, szeneslapát visszavonva :) Lehet, azt hiszi, hogy ebből arra lehet gondolni, hogy együtt vagytok, vagy valami hasonló. Majd kinövi és kész.
2010. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

mint mondtam BARÁTNŐK vagyunk.

Nem titok, mindenki tudja h mivanugyan a legjobb barátnők. :D Csomó helyre együtt emgyünk stb. Egyikunk sem szégyelli a másikat

2010. jún. 18. 12:17
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Csitrikém mit vártál ki sem írtad a korodat. Félreértettük igen, azt sem tudtuk fiú, vagy lány vagy! Edd meg amit főztél!
2010. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
talán előnytelennek tartotta, de ilyenről nem hallottam h valaki követeli h kérjél bocsánatot(ilyen szituban), szerintem ez hülyeség.....hagyd, majd megbékél
2010. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!