Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés
Tegnap filmet néztünk a barátommal, de én sajnos elaludtam, mert elég fáradt is voltam, plusz nem is tetszett annyira a film...erre ő teljesen kiakadt, totál összevesztünk rajta, hogy hogy lehetek ilyen, miért nem szóltam, hogy álmos vagyok, akkor abbahagytuk volna, és amikor mondtam neki, h nekem nem is tetszett, akkor meg kiakadt, hogy miért mondok ilyet, nem adok az ő véleményére, ennyire vagyok fontos neki stb stb, tudnom kellett volna, h neki ez a fim mennyire tetszik és néznem kellett volna... Azt hittem kb szakít velem úgy kiakadt...én sztem ez semmiség, vagy nem?
2012. ápr. 2. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez jó nagy hülyeség,ja:) Majd megnyugszik.
2012. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

drámakirálynő

engem már ebből a leírásból is idegesít, nemhogy élőben, tuti szakítanék a helyedben még most, mielőtt még többet drámázik

2012. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi, kicsit megnyugtattatok, már kezdtem azt hinni, hogy tényleg vmi rosszat csináltam, csomószor bocsánatot is kértem...én vagyok a lány amúgy
2012. ápr. 2. 12:55
 4/13 anonim ***** válasza:
A pasid kb úgy hisztizik mint egy tinilány. Ő az idióta, hogy filmet nézet Veled, mikor álmos Vagy. Én is aludtam már el első randin ráadásul a moziban, mondjuk szerencsére 3D-s szemüveg volt rajtam és a csaj csak annyit vett észre, hogy ráhajtottam a fejem az övére, így nem volt lebukás... De volt már amúgy is, hogy filmnézés közben elaludt valamelyikünk, szerintem ez alap dolog, hogy néha előfordul.
2012. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jó kicsit túlreagálta, de az engem is idegesít ha vkivel meg akarom nézetni a kedvenc filmem, és gyakorlatilag esélyt se ad neki h megszeresse mert bealszik a felénél...


meg lehet tudni, melyik film volt?:)

2012. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a Blöff c film Guy Ritchie
2012. ápr. 2. 12:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Exemmel mindig olyan filmet néztünk amit mind a 2 en akartunk,nektek is azt kellene h közösen választani filmet.
2012. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát pedig az kur*va jó film:D:D am lehet csak nyűgös, és az volt a baja, hogy nem akarta rád erőszakolni a dolgot, ha pl szóltál volna, hogy inkább te alukálnál :)
2012. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez marhasag :)
2012. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
legközelebb kúrás előtt is aludj be az lesz csak az igazi!
2012. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!