Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan belebetegszem a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan belebetegszem a saját hülyeségeimbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem... Adott egy lány, aki kedves, okos (néha viszont elég hülye..), figyelmes stb... Külsőről nem mondok véleményt, valakinek szép valakinek meg nem. Viszont ő ezek mellett egyáltalán nincs tisztába a képességeivel, önbizalma Hál'Istennek a 0-ról felugrott az 1-re, de amint képes rá, valahogy a földbe tiporja azt az 1-est. Ennek következtében befordul, bőg és szomorú számokat hallgat. Nos, ez a lány én lennék. És persze jól tudom, hogy ez mind az én hibám, én jutottam el idáig és nekem kéne felállnom. Mégsem megy. Az egyetlen dolog amibe talán menekülhetnék az a vallás. És innen jön a legfontosabb dolog. Van egy bátyám, aki idősebb nálam. És neki van egy nagyon jó barátja, akit a vallásunk miatt ismert meg. Régen sajnos nem beszéltem vele sokat, ha hívtak valahova elment egyedül, mint lány. Ha átjött néha váltottunk pár szót. Valahogy az évek elérték, hogy megszeressem. Nagyon kedves, vicces (és talán ez az egyetlen dolog ami fontos egy fiúban...) és szerencsére magasabb nálam (elkeserít, hogy sok fiú ki tetszene nekem, alacsonyabb nálam, de ha már vicces az se érdekel.:D). Persze ha elmennék olyan helyekre ahova ő mindig megy, akkor lehet, hogy összebarátkozhatnánk. De mi van ha nem? Mi van ha én semmit nem jelentek neki. És tudom, hogy nem kéne ilyen hülyeségeken agyalnom, de most mégis, hogy tudnám ezeket a gondolatokat megszüntetni? És ráadásul ha arra gondolok, hogy elmenjek olyan helyre ahol ő is ott van, nagyobb félelem fog el, mint ha végig kellene sétálnom éjszaka egy nem kivilágított temetőn.

A kérdés: Mit tegyek? Ne mondjátok légyszi, hogy felejtsem el a fiút, mert ő nem olyan, akit egyszerű elfelejteni. Ja és bármikor szívesen fogadom ha valaki goromba velem, de most nagyon nem érdekel.

Ja és bocsi a hosszú sztoriért. :S

16/L


2012. júl. 15. 12:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Tyűűű.. kicsit átláthatatlan, ha nem értetek valamit kérdezzetek.
2012. júl. 15. 12:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy te is túlbonyolítod az életed. Szedd össze magad. Az önbizalomnak a helyén kell lennie. Mit vársz az emberektől? Ha te nem hiszed el hogy van benned valami ami kellhet másoknak, akkor ők se fogják. Hagyd a vallást, nem kell abba burkolózni, mert az nem hoz közelebb a vágyadhoz, csak menekülőútnak jó. Szerintem mindenki ezekkel a gondolatokkal küzd. Nem tudsz mit csinálni, mindenki fél attól, hogy másnak nem kell. Te csak élvezd az életed, és a többiek majd jönnek. Ne görcsölj ennyire. Amíg értelmes vagy addig nem kell félned a dolgoktól. De ne hagyd, hogy ilyen könnyen irányítsanak, mint most!


20/F

2012. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem. Hát Szerintem csak add önmagad, ha belédszeret, akkor azért szeressen beléd, amilyen vagy. Felesleges, megjátszani magad. Szóval legyél önmagad, ne szerénykedj, és legyen önbizalmad, mert anélkül....

Ne feledd egyik ember se több a másiknál. És te is szép vagy. Csak el kell hinned. Ha te nem szereted önmagad, hogy várod el, hogy más megszeressen?! Én egy csomó ilyesmi dolgon túl vagyok, és rájöttem hogy nem kell izgulni meg semmi, mert ha megszeret akkor aztért szeret meg mert amilyen vagy. Ha meg nem, akkor legyetek nagyon jó barátok. Fel a fejjel Vedd lazára.

2012. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, megpróbálom átértékelni a dolgokat a fejemben, ahbár nem lesz könnyű.

Jöhetnek még válaszok!

2012. júl. 15. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Szexelj!!!
2012. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vallástól menekülj mert elbutít! Kivéve ha az a vallás buddhizmus vagy valami hasonló értelmes.


Jobb oldali oszlop. Töltsd le hallgasd meg gondold végig és cselekedj ezek fényében intelligensebben!:

[link]


29F

2012. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!