Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is nevetségesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is nevetségesnek tartotok egy olyan fiút, aki néptáncol?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, jövőre érettségizem. Még nem volt barátnőm, és ennek szerintem (többek között) az is az oka, hogy néptáncos vagyok. 8 éves korom óta táncolok, 10 éves korom óta versenyszerűen űzöm. Szeretem csinálni, főleg a társaság miatt (nagyon jó barátaim vannak itt, akikkel majdnem 10 éve együtt táncolunk, utazunk, stb.), de az is nagy előnye, hogy a versenyek miatt számos külföldi városba eljutunk, tavaly például 6 országban volt fellépésünk.


Ez nem azt jelenti, hogy a tánc tölti ki az életemet, sőt... hetente csak háromszor van edzésünk, és kb kéthetente hétvégén fellépés. A fennmaradó szabadidőmben azt csinálom, mint bármelyik korombeli srác: focizom (az iskolai csapatban is bent vagyok), biciklizek, a barátaimmal szórakozok, olvasok, vezetni tanulok, imádom a Forma-1-et...

És mégis, az osztályomból a lányok már többször is megjegyzéseket tettek rám, és kinevettek a tánc miatt. Lányos elfoglaltságnak tartják, azt is hallottam már hogy a hátam mögött leb*ziztak... Pedig abszolút nem hordok olyan ruhákat, a bővebb, fiús pólókat szeretem, és az egyszínű sima (nem szűk) farmereket, elég izmos vagyok, borostám van, normális hajam stb...

Amúgy aki nem tudja, hogy táncolok, azzal teljesen normálisan el tudok beszélgetni, és már voltak lányok akik többet is akartak tőlem, csak velük meg én nem tudtam elképzelni. Az a baj hogy a táncon és a sulin kívül nincs nagyon olyan kör ahol mozgok, mert bulizni nem járok, így szinte minden ismerősöm tud a táncról.


Utálom hogy kibeszélnek a tánc miatt, de abbahagyni mégsem akarom, mert szeretem csinálni és szeretem a társaságot, meg az élményeket amik a versenyek és az utazások adnak. De úgy érzem hogy ez hátrányt jelent a lányoknál...


Szóval lányok, légyszi, őszinte választ kérek:

Ha egy 17 éves fiú néptáncos, az hátrány? B*zis? Lányos? Összejönnétek egy ilyen sráccal?


17/F


2012. júl. 15. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mért lenne hátrány? mért lenne b*zis?

Összejönnék egy "ilyennel" az nem befolyásolna. legalább megtanítana táncolni mert nagyon botlábú vagyok..:D:D

2012. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem befolyásolja a barátnő szerzést az hogy néptáncolsz van olyan srác amelyik táncolni sem tud legalább te tudsz :)
2012. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem a néptáncot nagyon sokáig, és igazság szerint most sem szeretem.(egyébként táncos vagyok) Egyszer viszont egy tábor alkalmával csinálnunk kellett egy előadást és táncosra vettük a formát. A srác olyan néptáncot lejtett, hogy az állam is leesett tőle. Ugyan nem szerettem meg ettől ezt a tánc fajtát, de akkor eléggé lenyűgözött az az előadás. Nálam épp emiatt nem lenne hátrány. Egyébként sem volt soha hátrány, de ezek után végképp nem, hiába nem szeretem. Amíg nem nekem kell ezt üznöm, addig nem baj. :)


És egyáltalán nem bu.zis.

2012. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok hozzászólni, nekem általánosba volt fiú néptáncos osztálytársam. Amire emlékszem, valami suli nap volt, és táncolt egy "kicsit". Hát, az állunkat a földről kapartuk össze. Olyanokat tudott, el se hittem. Én őt akkor nagyon irigyeltem. Ne foglalkozz velük, aki emiatt kinevet, az annyit is ér. Még az is lehet, hogy irigyek, mert neked van valami, amiben nagyon sikeres vagy. Manapság ezt nem sok 17 éves mondhatja el magáról.
2012. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem baj.nekem tetszenek a néptáncos fiuk :)
2012. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nálam előny:)

21/L

2012. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egyik haveromnak van 1 10 hónapos kapcsolata. Néptáncos.

Egy másik ott ismerkedett meg a barátnőjével. Mind a 2en táncolnak.

Osztálytársam (lány) 9 hónapos kapcsolata van.

Kell több bizonyíték.

Aki emiatt leb*zizik, annak nincs élete. Primitív, bunkó f*sz.

2012. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az iskolában nem szerettem a néptáncot, de most utólag látva az volt a gond hogy unalmas stílusban nyomták!


Vannak kifejezetten jó kis táncok is.

Amúgy egy férfias férfi tánca szexi és vonzó a csajoknak, egy satnya nyomi tánca ellenben lehet bu,zis.


29F

2012. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha bringázol, akkor már van is egy másik ismerkedési lehetőséged. Tegnap a Pilisben minden második bringás lány volt...

Régen én is így gondolkoztam a táncról, aztán elkezdtem... ismerkedésnél én azért nem mertem az elején felhozni a témát, mert minden lány szeret táncolni, túl könnyű lett volna a tánccal csajozni.

2012. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez f@szság, az általam ismert hetero pasik közül a legerősebb szexuális kisugárzású is néptáncol, és egyáltalán nem ßuzis, vagy röhejes.

Sőt, inkább imponáló.

Gondolom neked is jó a mozgáskultúrád, az meg soha nem hátrány, ha valaki tud bánni a testével. ;)

Ne foglalkozz a tyúkokkal.

2012. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!