Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is nevetségesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is nevetségesnek tartotok egy olyan fiút, aki néptáncol?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, jövőre érettségizem. Még nem volt barátnőm, és ennek szerintem (többek között) az is az oka, hogy néptáncos vagyok. 8 éves korom óta táncolok, 10 éves korom óta versenyszerűen űzöm. Szeretem csinálni, főleg a társaság miatt (nagyon jó barátaim vannak itt, akikkel majdnem 10 éve együtt táncolunk, utazunk, stb.), de az is nagy előnye, hogy a versenyek miatt számos külföldi városba eljutunk, tavaly például 6 országban volt fellépésünk.


Ez nem azt jelenti, hogy a tánc tölti ki az életemet, sőt... hetente csak háromszor van edzésünk, és kb kéthetente hétvégén fellépés. A fennmaradó szabadidőmben azt csinálom, mint bármelyik korombeli srác: focizom (az iskolai csapatban is bent vagyok), biciklizek, a barátaimmal szórakozok, olvasok, vezetni tanulok, imádom a Forma-1-et...

És mégis, az osztályomból a lányok már többször is megjegyzéseket tettek rám, és kinevettek a tánc miatt. Lányos elfoglaltságnak tartják, azt is hallottam már hogy a hátam mögött leb*ziztak... Pedig abszolút nem hordok olyan ruhákat, a bővebb, fiús pólókat szeretem, és az egyszínű sima (nem szűk) farmereket, elég izmos vagyok, borostám van, normális hajam stb...

Amúgy aki nem tudja, hogy táncolok, azzal teljesen normálisan el tudok beszélgetni, és már voltak lányok akik többet is akartak tőlem, csak velük meg én nem tudtam elképzelni. Az a baj hogy a táncon és a sulin kívül nincs nagyon olyan kör ahol mozgok, mert bulizni nem járok, így szinte minden ismerősöm tud a táncról.


Utálom hogy kibeszélnek a tánc miatt, de abbahagyni mégsem akarom, mert szeretem csinálni és szeretem a társaságot, meg az élményeket amik a versenyek és az utazások adnak. De úgy érzem hogy ez hátrányt jelent a lányoknál...


Szóval lányok, légyszi, őszinte választ kérek:

Ha egy 17 éves fiú néptáncos, az hátrány? B*zis? Lányos? Összejönnétek egy ilyen sráccal?


17/F


2012. júl. 15. 13:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jaj, még vmi:

ha ßuzisnak találják azt, ahogy-amit táncolsz, az nem a tánc hibája, hanem sajnos a tied.

Lehet, hogy feminin a külsőd, mondjuk mert vékony vagy (amit kétlek, mert ha rendszeresen nyomod, kell, hogy legyen valamiféle izomzatod), vagy egyszerűen gyerekes az arcod. Ebben az esetben próbálj férfiasabbnak tűnni valahogy, a lehetőségeidhez mérten.

2012. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Még mindig utcsó & előtti vok:

a legvalószínűbb az, hogy semmi gond nincs veled, egyszerűen csak a lány osztálytársaid rosszindulatúak és ostobák

2012. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Na figyelj én fiú vagyok! 9 éve táncolok és egyszerűen imádnak a csajok és semmi köze nincs ahhoz hogy nincs barátnőd úgy hogy ne is gondolj olyanokra hogy abba hagyod vagy ilyesmi.És hogy buz*s??? Elenkezőleg szerintem nagyon férfias és büszke dolog a néptánc! Ne félj 17 éves vagy fiatal,mondjuk én fiatalabb vagyok.De izmos vagyok én is mint te de van rajtam plussz kiló is de bejövök a csajoknak.A lényeg hogy fiatal vagy még jönnek majd a csajok maguktól nem kell félned ilyenek miatt!!!
2012. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Semmi gond nincs vele ha néptáncolsz, és ha még forma-1-et is nézel az meg még előny is :) amúgy meg ha jövőre érettségizel akkor csak 1 évet kell kibírni az osztályoddal. 15/L
2012. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Népzenész válasza:
Én pont egy lány miatt szeretném elkezdeni a táncot. Abba ne hagyd! A többiek mind csak irigykednek rád, vagy pedig egyszerűen nincs akkor műveltségük, hogy értékelni tudják a táncot, és ami még szomorúbb, hogy valószínűleg annyira rosszindulatúak, hogy ezt még a tudtodra is adják. Én Azt javaslom, hogy ne foglalkozz ezzel, a párod így is megtalál, ha egymásnak vagytok teremtve, ebben biztos vagyok..
2012. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány! Sőt... Én is néptáncolok már 13 éve. Szerintem éppen férfias a sok disco tánccal ellentétben. Bár gondolom az általad említett emberek még nem láttak többet a kettes csárdásnál. Pedig milyen szép a magyar verbunk, mezőségi, kalotaszegi, szatmári verbunk, a különböző legényesek, sárközi, nyárádmenti forgatós, keménytelki... Én is nagyon szeretem a fellépéseket, versenyeket, mert új helyeken járhatok, ráadásul azokkal az emberekkel töltöm az időt, akikért bármit megtennék. Nekünk is heti 3 próbánk van, plusz ehhez jön a sok fellépés, verseny, fesztivál. A mi együttesünkben 14 párból 6 a való életben is párt alkot. Én is közéjük tartozom a 20 éves barátommal. :) 16/L
2012. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 kesztix válasza:
Abba ne hagyd, a tánc tartást ad és értéket képvisel. Azok a lányok, akik ezt nem értékelik nem érdemelnek meg téged. 32/L
2012. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!