Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A haverom lánya (16) bepróbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom lánya (16) bepróbálkozott nálam, kigombolta az ingét (40) F. Hogyan magyarázzam el neki, hogy ez nem okés?

Figyelt kérdés
16 éves a lány jóban vagyunk,mondhatjuk úgy én vagyok a 2. apja,kicsi kora óta ismerem.Nagyon sokat nevetgélünk,szívódok vele.Tegnap,volt egy családi kirándulás haverom családja is ott volt meg az enyém is.A feleségem,haverom és az ő felesége,meg a gyerekek elmentek sétálni este.Otthon maradtam a 16 éves lányával kettesben.Mellém bújt az ágyba(nem aggódtam emiatt,sokszor együtt aludtunk már). Nagyon bámult,megkérdeztem,hogy mért bámul,mi jár a fejében.Erre elnevette magát elpirult és azt mondta,ha én azt tudnám...Persze érdekelt,hogy mit akar mondani,addig még ki nem nyögte,hogy le akar velem feküdni.Elsápadtam,meg sem tudtam szólalni.Elkezdte kigombolni az ingét...kint voltak a cicijei...elkezdte simogatni őket,közben rám kacsintott.Szégyen nem szégyen gondoltam rá,hogy lefekszek vele,de aztán összegomboltam az ingét adtam neki egy jó éjt puszit és elfordultam.Az a baj,hogy tudom ha még egyszer bepróbálkozik nálam nem tudnám megállni,hogy ne érjek hozzá.Hogyan magyarázzam el neki,hogy ez nem jó így...?Félek,hogy nem tudnám megállni ha még egyszer ezt csinálná.
2012. júl. 15. 13:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
majd mikor már alig áll fel a bré..hogy fogod te még bánni hogy kihagytál 40évesen egy kis hamvas 16évest :) 34f
2012. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk valamit: Az elején azt írtad, hogy meghúznád!
2012. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ez kamu kérdés
2012. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Meddig tartott kitalálni ezt a történetet?
2012. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Én meghúznám! :) Az életben nem lesz még egy ilyen alkalmad! Lehet lepontozni!
2012. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor én a helyedben nem hagynám ki! Micsoda álom ez, bár lenne ekkora mákom, mint neked. MÉg csak 22 vagyok, de később sem vetném meg a tini lányokat, 14-től törvényes és legális a szex, ráadásul ő akarta, nem is te rontottad meg, hanem lényegében ő.
2012. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
érzitek? kamu szag van...
2012. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kedves okoskodó emberek! Egyáltalán nem kamu. :)
2012. júl. 16. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!