Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (20 éves kor felett)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (20 éves kor felett)! Milyen sportot űző srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tök mindegy,nem ez alapján választok.

Bár most hogy így belegondolok,azért pankrátor ne legyen.

2012. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
off: mi alapján választasz?
2012. júl. 15. 20:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a motorosok (csak crossos) és koris (inline)-osokra indultam be mindig is, ennek ellenére sosem volt szerencsém ilyen srácokkal összejönni:D
2012. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok: a breakeseket kihagytam, pedig ők is -fuuu:D 21/L
2012. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát én sportoló vagyok, és az a tapasztalatom, hogy azok a fiúk, akik csapatsportosok, azoknak nagy az arcuk, úgyhogy azokkal általában tök jól el lehet lenni, de semmi több. Viszont az úszók, atléták, és a triatlonosok jól tudnak kinézni, ha komolyan csinálják, és az nálam már mindenképp pozitív :)
2012. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én küzdősportot űzök. az mennyire jön be nektek?
2012. júl. 15. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:
úszás, vízilabda. de leginkább csak azért, mert én is úszom. :)
2012. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy milyen sportot űzöl, vagy hogy űzöl-e :) Nekem már volt kosarashoz is szerencsém, és olyanhoz is, aki nem sportolt komolyan, csak néha haverokkal focizgatott.

Az a lényeg, hogy jól oszd be az idődet és az edzések/edzőtáborok stb. mellett ne hanyagold el a bnődet :) Egyébként kíváncsi lennék, hogy milyen küzdősport...

24/L

2012. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

muay thai


sajnos nincs barátnőm, úgyhogy nem kell olyan szorosan gazdálkodnom az időmmel... bár jobban örülnék neki, ha másképp lenne.

2012. júl. 15. 21:22
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Hű, azért ez elég kemény sport. Szegény leendő bnőd aggódhat majd, hogy milyen sérüléseket szedsz össze....

2012. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!