Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mennyiért jártok...

Lányok! Ti mennyiért jártok tánvolni/vmi sportot űzni havonta? Mi az a sport?

Figyelt kérdés

Mikor kisebb voltam jártam jazzbalettra,aztán olyan mindenféle táncra(ami nem volt kategorizálva,minden volt benne),aztán zumbára,de az már nem lesz jó(nem tudom megoldani hogy oda járjak)most találtam egy hip-hop-osat,tetszik,csak kicsit drágának találom.

ti mit sportoltok? mennyibe kerül havonta?

15/L


2012. febr. 8. 21:43
 1/6 anonim válasza:
76%
én nem nagyon sportolok, de a barátnőim pl. havonta 5000ft fizetnek egy hiphop tánciskolába, ami hetente 2x van. azért nem sportolok egyébként, mert nincs rá pénzünk :/
2012. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lee12 ***** válasza:

1 kommentelő : ne bánd téged legalább nem húznak le pénzel

amúgy otthon simán edzhetsz futás felülés fekvő

2012. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1. kommentelo vagyok.


2. kommentelo: szoktam itthon szoba biciklizni egyébként, aztán ennyi..xd

2012. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lovazok (nekem fizetnek érte) meg edzőterem (6500+/- pár ezer).


Ha tetszik a hip-hopos dolog, ráadásul esetleg még jó is vagy benne, talán érdemes folytatni, nem?

2012. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a hip-hop 6500/hó,és amit próbálgattam otthon azok mentek,csak nemvagyunk túl gazdagok,ezért nem tudom mi legyen...ha szeretném akkor mgengednék szerintem,hogy járjak,csak nem tudom nem viselné-e meg a családot ez a kiadás...:/
2012. febr. 8. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:

boxolok 7500ft/12 alkalom (heti 3× járok)

16L

amúgy keress máshol edzéseket vagy ne hip hop legyen hanem valami más,sok sport van még:) sok sikert

2012. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!