Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy néhány lány sportot űz abból, hogy egy fiút minél jobban semmibe vegye?

Figyelt kérdés

Nem, nem hajtottak el a fenébe. Nem vagyok egyáltalán csalódott, vagy valami. Csak észrevettem, hogy vannak olyanok, akik ebben lelik örömüket. Tehát nem válaszolnak az sms-re, e-mailre, stb. Van amelyik ezt még dicsekedve hangoztatja is, nekem leginkább az ilyenekkel van a bajom. Le lehet rázni a fiút ennél kevésbé megalázó módon is, ha nem ért a szóból, akkor persze más a helyzet, és olyankor minden eszköz oké.

Tudom, vannak fiúk akik ugyanezt csinálják, meg elég szánalmas ez a kérdés, de mondom csak kíváncsi vagyok, hogy az ilyenek mit képzelnek, hogy hozzájuk aztán nem lehet szólni. Engem nem érint, az ilyeneket jó messzire elkerülöm, csak érdekel.


2011. jan. 7. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
két szó: feminizmus
2011. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán nem érzik a súlyát annak, hogy ezzel nagyon megbánthatnak valakit. Van ilyen pasiban is, nem akarok általánosítani kizárólag a nőkre.

Elszomorító.

2011. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát...azt nézd meg, milyen csajok mondják, csinálják ezt. A pasik legtöbbjének a gyönyörűszép, tökéletes, nagyon ápolt lányok tetszenek, az sem baj, ha nincs semmi a fejükben...és mivel, az ilyeneknek általában TÉNYLEG nincs, ezért én nem értem, miért várják el tőlük a magas érzelmi inteligenciát...ha hűséges, szende, kedves, nem bunkó csajt keresel, nézz körül a könyvtárban, templomban, munkahelyen, suliban. A szórakozóhelyeken, wellnessekben többnyire plázacicek vannak. csakhát ugye a pasiknak nem a stréber, fogszabályzos/szemüveges "Bettyk" tetszenek, ők az IGÉNYES nőt hajtják, aki persze kicsesz velük, ha nem gazdagok, nem menő a szövegük, és nem helyesek...

tudod, engem szépnek mondanak, és egy héten kb. 5 szerencsétlen is bepróbálkozik iwiw-en. a végén persze, h elszakad a cérna :S...és van, akinek nem is válaszolok. ez van a modellcsajokkal. félre ne érts, nekem nem a külső a minden, de az tényleg elképeszt, h időnként 150 kilós, ragyás pacákok elhiszik, h majd kellenének nekem...önkritika sehol *-*

2011. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

utolsó válaszoló: én azért úgy gondolom, hogy a világ nem csak fekete és fehér, és van átmenet a magukra nem adó lányok (akik nem is feltétlenül olyan okosak, sőt..) és a szilikonos, ostoba, "bombanők" között. És az is oké, hogyha iwiw-en ismeretlenek írogatnak az embernek, akkor az idegesítő lehet, mivel az a hely nem arra való. Személyes találkozás nélkül, egy ismeretlen lánytól nem tudom, hogy mit várnak egy nem is ismerkedésre való oldalon.

2011. jan. 7. 22:11
 5/7 anonim válasza:

Szerintem szánalmas,amikor tárgyként kezelik a másikat..dehát egyes körökben ez a menő,ez mindig is így lesz.

Mellesleg én külső vélemények alapján is jól nézek ki,mégsem vagyok nyafka hülye lány,aki csak kihasználja az embert..:)

Visszatérve én sem tudom miért csinálják..Ettől érettebbnek érzi magát a legtöbb,pedig csak kb. annyira lesz az,mint a menőségből cigizéstől..:D

16/L

2011. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egyik barátom nem rég vallotta be,hogy szeret és én nem akartam megbántani..meg nem szóltam le,hogy hagyjál békén,nézz már tükörbe,meg stb.. Megbeszéltük,hogy majd keres,hogyha túl van ezen az egészen,és ilyenek..:)

Szóval lehet,hogy néhány lány(egyre több) csak felszínes,de a többiek nem:)

2011. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

énis ilyennek estem áldozatul.

A lényeg az, hogy bombanő, de több mint egy éve nincs igy senkije.

Csak azzal vigasztalhatod magad, hogy tudod, hogy valójában MINDEN nőnek kell a szeretet. Ezek is belátják majd magunkak - kb. 30 évesen, amikor mindenkinek körülöttük már pocakja van, meg férje. De nekik majd csak a selejt jut, és akkor jöhet a pánik. Szal, a kiontott könny megbosszúlja magát, ahogy a mondás is tartja.

2011. jan. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!