Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nők/lányok: miért választottok...

Nők/lányok: miért választottok verekedős sportot?

Figyelt kérdés

Kick-box, karate és tsi.-ra gondolok. Bizonyítási vágy vagy egyéb miatt? Esetleg hasznát vettétek-e már valamikor a tudásotoknak? Fiúkkal is szoktatok gyakorolni, versenyezni?

F/26


2010. febr. 6. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nemes egyszerűséggel azért, mert ez érdekel :) Nem tehetek róla, ilyen az ízlésem, ez van :)


egy karatés lány

2010. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert fius lany vagyok
2010. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
50%
Mer élvezzük, ha jól pofán gyűrnek minket naponta. És te?
2010. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy élvezed, ha "pofán gyűrnek". Ettől függetlenül érdekel a téma.
2010. febr. 6. 18:54
 5/10 anonim válasza:

Mert mindent megmozgat, önvédelemnek sem utolsó, stressz levezetésre remek...

Egyébként tényleg embere válogatja, 4-5 évig judoztam...mostanság a karate-t ízlelgetem :D

23/L

2010. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem szeretem az agressziót, de mégis érdekel a feltett kérdéskör. Tudom, hogy nem az öncélú pusztításról szólnak a megjelölt sportok, minden esetre 1* kipróbálnám, hogy hogyan üt ki egy harcias hölgy.
2010. febr. 7. 10:20
 7/10 anonim ***** válasza:
a bizonyítási vágy eszembe sem jutott, és nem is vettem soha gyakorlati hasznát, nem kerültem olyan szituációba. mellesleg nőies lány vagyok, szőke hosszú hajú, sminkelem magam, magas sarkúban (is) járok :D egyszerűen mindig is tetszettek a küzdősportok, kiskorom óta szeretem nézni őket. háát igen, edzésen több volt a férfi, de volt pár lány is. nem versenyeztem soha, de edzésen kellett a férfiakkal is küzdeni, hát persze nem ütnek meg annyira :)
2010. febr. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha egy hölgy ilyet tud, akkor mindegy, hogy magassarkúban van-e vagy mezítláb, akkor is meg tudja magát védeni; és ez a fontos. :)
2010. febr. 20. 14:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy csinos lehetsz - a leírtak alapján.
2010. febr. 21. 11:46
 10/10 anonim válasza:

én csak járni akarok még boxolni vagy valami ilyesmire :)


és egyszerűen csak azért,mert fiús lány vagyok,ha táncra kéne járnom,vagy ilyen csajos sportokra,ott csak unnám a fejem,ezeket meg élvezném is :)

2011. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!