Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magam!?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki belém szeretett,kívülről nem jön be,de belülről igen.. Meg egyeztünk csak barátok leszünk,vagyunk.. Segítségemet kérte csaj ügyben ,nos szeretném őket össze hozni minden ... minden ... De amikor mondja fiú randi lesz csaja kiakadok... Jól sejtem hogy féltékeny vok.??? Pedig akarom össze jöjjenek... Szerintetek mi Pedig akarom össze jöjjenek... Szerintetek mi ez?? És mit tegyek hogy el múljon??? 17l

2012. júl. 16. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Fülig szerelmes vagy abba a fiúba. :D
2012. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát bele is szerethettél még így is, hogy nem érzed. Egyébként mindenkiben van egy átlagos kis féltékenység szerintem...
2012. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Jah..Barátzónába rakod, aztán meg birtokolnád...

Döntés a te kezedben..

2012. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi...mindenkinek,de aszem el késtem...:( most már csak barátként szeret és kezd bele esni lányba ,de nagyon és még csak tegnap óta ismeri....
2012. júl. 16. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegnap óta ismeri, és már bele is esett?

Ilyen nincs. Egyenlőre még maximum szimpatikus neki.

A szerelemhez idő kell. Nem csak úgy hopp tegnap láttam, és szeretem. Vannak ilyen esetek, ezek összejönnek, és később mélyül a szeretet. Tehát nem lehetségtelen hogy összejöjjenek. De ha tegnap ismerte meg még nem ismerheti igazán. Lehet hogy nem illenek össze.


"Van egy fiú aki belém szeretett..."


Igencsak erős a gyanúm, hogy a fiú megérezte mit érzel. Lehetséges hogy féltékennyé akar tenni (és ahogy elnézem sikerrel járt, mert már összejönnél vele ahogy látom).


Hacsak a srác nem olyan aki csak azért kamuzza a csajoknak hogy szereti őt hogy egy pár éjszakára az ágyába bújjon és aztán eldobja, még mindig szeret. Mert ez nem múlik el olyan hamar.


Ki kell deríteni. Kell egy közös barát, aki barátja mindkettőtöknek. Neked, hogy megbízz benne, és tudd hogy nem ver át, és neki, hogy ő is megbízzon benne, és megnyíljon neki. Ezt a barátot felvilágosítod erröl az álláspontról, és megkéred, hogy tudakolja meg tőle hogy mi a véleménye rólad. Egyenlőre ennyit. Eztmajd elmondja neked a barát, és ha jó dolog, akkor akár személyes úton is meg lehet kérdezni. Ha rossz, lehet h tényleg rossz, és lehet, hogy rossz barátjához fordultál, olyanhoz, akinek nem nyílik meg, hanem inkább hazudik, mert tudja hogy nem megbízható.


Kicsit bonyolult de sikeres lehet.

17f

2012. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!