Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A korkülönbség lényeg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis Vadóc kérdése:

A korkülönbség lényeg egy kapcsolatba? Lehet úgy boldog egy kapcsolat ha naon sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az a fő lényeg. Ha a társadalmi konvenciókon túl tudtok lépni és a környezetetek elfogadja (hogy ne mérgezzék a kapcsolatot állandóan a negatív hozzáállásukkal), akkor nem számít.
2012. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Mert kinézik őket. Pl. van egy csaj, 16 éves, aztán 36 éves a faszija. Lehet, hogy boldogok a saját kis terükbe, de mindenki r*bancnak nézi a csajt. :)

Vagy egy másik: A csaj szintén 16, de az apja haverjával kufircol (aki kb. 45 éves). És ezt büszkén hangoztatja. xD

Ez nem kapcsolati példa volt, de mosjuk ha járna ez az utolsó, akkor sem lennének boldogok. Az egyik éretlen, míg a másik még a halál peremén áll.:D


olyan 4 év max. belefér nálam. (de ne úgy értsd, hogy 14 meg 18.. :DD, hanem 18on felül mondjuk. az alatt 2 év..:))

2012. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha nagy a korkülönbség akkor is lehetnek boldogok.
2012. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet úgy is boldog... De azért nem szabad túlzásokba esni, hogy pl. a lány 15 a férfi meg 40.
2012. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösy mindenkinek de én már sokat csalódtam és kezdem fel adni.én 27 évemet töltöm nem soká.És a pasim 40 felül van az naon sok nem?
2012. júl. 17. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
konkrétan mennyi a 40 feletti ?
2012. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!