Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemváltoztató műtéten átesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemváltoztató műtéten átesett emberrel kezdenétek kapcsolatba? Miért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem,mert undorító!
2012. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Mert az, hogy külsőleg nő lett -bár ezt erős túlzásnak érzem-, attól még egy elmeroggyant férfi maradt.
2012. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem,mert undoritó.


de ha reálisabb válasz kell:

Nem,mert nem lehet közös vér szerinti gyerekünk.

2012. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Fúj. Azok az emberek "betegek". bleee
2012. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem.Amúgy én nem ítélkezem felettük,nincsen velük semmi bajom.De meggyőződésem,hogy azok az emberek betegek,és kezelni kellene őket pszichológussal/pszichiáterrel.
2012. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Találhatsz te magadnak az egészségesek között is éppen eleget, miért pont egy ilyenbe akarsz belebonyolódni?

Hagyd, majd ők egymás között élik az életüket, semmi értelme (legalábbis ha te magad egészséges vagy), hogy kapcsolatba kerülj az ilyenekkel.

2012. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem kezdenék ilyennel. Lelki beteg marad az műtét után is. Meg amúgy is, belegondolni az egészbe, teljesen taszító.
2012. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem. De nem azért mert fúj meg undorító. Már miért lenne az?! Csak egy más világ, ami engem nem vonz. Kicsit leszbinek is érezném magam, ha a pasim eredetileg nő volt. :S
2012. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem, mert nekem igazi férfi kell és nem egy imitáció.


Nekem nem megy ez a "lelkébe szeretni" feeling. Kell a rendes f@sz, nem elég az a kis csonk. Ha van rendes, nagy, húsos, használható vértől duzzadó f@sz, utána beszélhetünk a lélekről.

2012. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem.
2012. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!