Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondja lek. Rváztam. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja lek. Rváztam. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt.

Az elmúlt pár hónapban nagyon sok veszekedés volt, és már eléggé tönkrement a kapcsolat.Nincs bizalom, folyton veszekedünk, ő sokszor bunkózik, ha olyan kedve van trágár szavakkal illet, valótlan dolgokat állít rólam. Az elmúlt 1 évben sokszor átvert, hülyének nézett, flörtölt mással.


Nem rég a barátnőmnél aludtam.Tudni kell, hogy az anyukája avon termékekkel foglalkozik.Én a dezodoromat otthon hagytam, de ott volt egy amit már a barátnőm mondott, hogy vigyem el, csak mindig elfelejtettem.Szóval az enyém nem volt ott, és használni akartam.Viszont szőrszálak voltak rajta.

Azt tudni kell, hogy az édesapja ritkán, kb fél évente van otthon a munkája miatt, és úgy januárban volt utoljára otthon.Fiú tesója nincs.

Én rákérdeztem, hogy mitől lehet ez, azt mondta, hogy biztos az anyja használta.Ami furcsa kicsit, mivel minek használná ő, mikor ilyen termékekkel foglalkozik, így akármilyen nőit vehet magának.Ennek ellenére elhittem, de a barátnőm azt állítja hogy soha nem fogja nekem megbocsátani, hogy lek.rváztam, miközben eszem ágában nem volt ilyet gondolnom, és nem is mondtam, csak finoman rákérdeztem, és még rögtön elhittem, csak megakartam beszélni..


Ti mit tennétek a helyemben?Amikor valamit megakarok vele beszélni akkor rögtön ellenem fordítja a dolgot, és ő sértődik meg.


Ő 17L én 19F



2012. júl. 16. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért is vagytok még együtt?
2012. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
otthagynám a francba. ilyen nő kinek kell?
2012. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szakítanék vele-később csak rosszabb lesz

23N

2012. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki a pi.csába.
2012. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kuka
2012. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a francba.
2012. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!