Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ilyen valaha?

Figyelt kérdés
nem vagyok csúnya de van mit javítani a testemen és attól vagyok kiakadva hogy tökéletes akarok lenni tudom nincs olyan de azt akarom hogy magamra nézzek és ne legyen olyan ami ne tetszene van lyan aki 1005 ig megvan elégedve magával? mondjuk a cicim kicsi és az csak szilikonnal lenne olyan h ne zavarjon el tudom valaha is fogadni magam vagy inkább öljem meg magam? végülis csak híznom kellene 5 kilót minimum hogy ne legyek ilyen vékony meg izmosítani kicsit de narancsbőröm nincs szerencsére ennyi de hogy a cicimen hogy fogok változtatni ...
2012. júl. 16. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

na te is belekeveredtél a pasik által felállított szépségideál megfelelési kényszernek.

mondom én,hogy minden a pasik miatt van.

2012. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok elégedve magammal 100%ig..:D Próbáld elfogadni magad... Sokkal több pasinak bejön a kicsi cici mint a szilikon csöcs..;)
2012. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első..nem tudom h te csaj vagy é de esélyes..ha így van.akkor szeresd a csajokat..valoszinű a pasik is jobban járnak így ;)
2012. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ha van melled tökmind1 mekkora (azért ne csak a pushap hanem valami kézreálló ) akkor ne parázz, öngyilkosságon ne is gondolkozz , valószinüleg most is van olyan férfi aki rád gondolva alszik el.... ;)
2012. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ez a hülyék miatt van, és ha bedőltök neki, akkor ti is eléggé butácskák vagytok. A nők versenyeznek, hogy kinek mije nagyobb, és rivalizálnak. Ha azt szeretnétek, hogy csak dugni legyetek jók/eltartsanak egy darabig, akkor menjetek rá a külsőre és keressétek a pasik kegyeit.

Természetesen az arcoskodó "alfahímekre" is valami ilyesmi érvényes, ők sem jók kb. semmire a mutogatáson kívül általában.

Ennyi ;)


21/F

2012. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jófej vagy meg kedves és a a többi dolgaid rendben vannak, akkor a méret nem számít. Nálam.
2012. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:

A belső fontosabb, azt nehezebb formálni mint a külsőt. A barátnőmet elsősorban belső miatt választottam és ő is engem. Már 2 éve elvagyunk, mint a befőtt.

Nem bonyolult a dolog:D

2012. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sokan néznek meg olyanok is akik nekem is bejönnek pedig elég válogatós vagyok ,meg próbálkoznak.. most van pasim de ezek ellenére mégsem érzem magam jó csajnak nem tudom miért jó lenne ha megváltozna lehet mert eddig csak 1 pasim volt és ha pl többel lennék együtt elmúlna?
2012. júl. 16. 21:20
 9/9 anonim ***** válasza:

szörnyű... remélem nagyobb bajod nem lesz. Nekem meg kicsit görbe a farkam na és? :D jó az. Meg engem is felidegesít hogy pl nincs negyvenes karom csak ilyen vékonyabb, de legalább magas vagyok, és nem ronda.

BECSÜLD MEG AMID VAN... hidd el az emberek 95% sokkal nagyobb problémákkal küzd az életben mint te

f18

2012. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!