Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Nagyon szerelmes vagyok egy katolikus ferfibe. O is szeret. En muszlim vagyok es szuleim hallani sem akarnak ilyesmirol. Mit tegyek? Modjam meg a Neki, h felejtsuk el? Mar 4 eve var ram. Nagyon szeretjuk egymast a, tavolbol'' ugyanis nem erintkezunk

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 21:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Lányszöktetésről még nem hallottatok?

Csak utol ne érjenek benneteket, mert akkor mindketten meghaltok.

2011. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De hallottam, de en nem csinalhatom meg,szuleim belebetegednenek.azt nem akarom
2011. nov. 29. 21:42
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
4 éves távkapcsolat... Nem semmi. Csak el ne romoljon, ha találkoztok. Nem ismerem a muszlim kultúrát. Én úgy gondolom, hogy a te házasságod a te dolgod.
2011. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja, te azt szeretnéd, hogy a kecske is jóllakjon, meg a káposzta is megmaradjon. Ebben a helyzetben ilyen nincs. Az egyik kezedet le kell harapnod.
2011. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Peruccsia ***** válasza:
Kérdező, te lány vagy?
2011. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

"Kérdező, te lány vagy?"


Ha egy férfibe szerelmes akkor jó eséllyel lány lehet a kérdező :))


Kérdezőnek: Szerintem imádkozz sokat azért hogy Isten (vagyis Allah) oldja meg ezt a helyzetet és segítsen rajtad.

2011. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen,lany vagyok. Koszonom utolso hozzaszolo.tenyleg ezt csinalom. nincs mit tennem, vagyis nem tudom mit tegyek ezen kivul ... :(
2011. nov. 30. 15:47
 8/19 Peruccsia ***** válasza:

Én drukkolok a boldogságodért, mert rühellem az emberiség felosztását "mi ilyenek vagyunk, ti meg olyanok" felfogás alapján.


Miért nem lehet mindenki egyforma?

2011. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Egy lány vagyok, aki szintén katolikus.

Kérdező, láttad már ezt az embert: tudod, hogy hogyan néz ki? Mert ha nem, akkor az nem nyert ügy.

Ha józan paraszti ésszel gondolkodom, akkor az lehetne a megoldás, hogy a fickó felveszi az iszlám vallást, és akkor minden megoldódik, de ha ezt nem szívből teszi, akkor annak semmi értelme, és neked is rossz lenne hosszú távon.

Azt meg nem javasolhatom, hogy legyél keresztény, mert te is tudod, hogy akkor mi van,nem akarom az ördögöt a falra festeni, vagyis bevonzani neked a nagyon rossz dolgokat. Másik probléma is van itt.

Van egy rossz hírem: a kánonjogban van egy olyan paragrafus, hogy nem szabad elvenni olyan nőt, aki muszlima volt, és keresztény lett,mert a hitehagyás nagyobb bűn, mint a hitetlenség. Vagyis te hiába lennél keresztény, az egyházjog szerint a fickó téged akkor sem vehetne el, kérdés, hogy ezt a gyakorlatban mennyire tartanák be az egyházi hatóságok. Ha meg a férfi kedvéért lennél keresztény, annak nem túl sok értelme van, mert nem meggyőződésből lettél az, és ha valaki felvesz egy vallást, és azt nem meggyőződésből teszi, akkor azt Isten nem fogadja el neki.

Itt csak tényleg Isten (bárhogy is nevezzük Őt) tud csak segíteni.

Nem tudom, mi lenne a legjobb megoldás.

ez egy kör alakú labirintus, aminek nincs eleje, se vége, de Isten bármilyen helyzetből ki tud vezetni bárkit.

Ha a pasi teljes meggyőződésből,teljes szívből keresztény, akkor nem valószínű, hogy más vallásra szeretne váltani.

Üdv: egy lány

2011. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Peruccsia ***** válasza:

Vagy válasszatok valami protestáns irányzatot mindketten.


Kérdező, van remény. David Bowienak és Didier Drogbának is muszlim felesége van, pedig ők nem azok.

2011. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!