Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltiltottak a szerelmemtől....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltiltottak a szerelmemtől. Mit csinalhatnék?

Figyelt kérdés

Barátom 19éves én 14. lefeküdtunk és a szüleim eltiltották.

ez már 4hónapja történt, azóta 2x találkoztunk titokban.

a szüleim nem engednek. azt mondják soha nem akarják többet látni..

gondoltam arra hogy elmegyek barátomékhoz ugyis szeret az anyukja..de ott megtalalnanak es hazahoznának?

mit kéne csinálnom?


2012. júl. 17. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért találnának meg?hazucc valamit,hogy mész valahova
2012. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vaóban fiatal vagy még. ne szökj el. tudhatnák, hogy nem tilthatnak, mert annál jobban fog kelleni. bár anyukád helyében csalódott lennék és nagyon haragudnék leginkább magamra, hogy hagytam, hogy megtörténjen. kicsi vagy még ehez.
2012. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az hazudsz nem hazucc de mind1..

csodálkozol, hogy eltiltottak?..megértem a szüleid.. én 16 éves fejjel kiakadtam ezen.

2012. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy kimész bulizni a barátaiddal. Ha meg nehezen hiszik egy legjobb barát utánad is jöhet. Csak megszervezni kell.
2012. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ugy gondoltam hogy tobb napra mennek baratomhoz miel tobb mint 200kmrre van tolem..
2012. júl. 17. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azért,d e igazuk van vessél rám követ, de 14 évesen... szerelem... hát mit is mondjak, a véleményemet, egyrészt: egy 19 éves fiú könnyen kihasználhat, vagy nem vesz komolyan, ha ő mondjuk egy a sok közül aki mégis, akkor is ki tudja mi lesz még ebből a kapcsolatból aztán mehetsz haza sírni. Nem azért mondom, de nagyon fiatal vagy még és a korkülönbség is soknak számít köztetek. 14 évesen... tudom milyen hírek vannak a mai világban, de hát akkor is. Jó tudom hogy a tiltott gyümölcs úgyis mindig édesebb, tehát valószínűleg úgyis találsz rá módot hogy találkozz vele, de mindegy, te bajod lesz ha majd nem vigyáztok és ott maradsz a nyakadon egy gyerekkel. Mondhatsz akármit hogy így vigyázunk, meg úgy, mégis történnek dolgok. És 14 éves fejjel ezt még nehéz belátni. Komolytalan vagy még, nem vagy még elég érett ehhez, azt kell hogy mondjam 17/l voltam
2013. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!