Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm furcsán viselkedik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm furcsán viselkedik?

Figyelt kérdés

Az egyik (eddig jónak,legjobbnak talán) barátnőm mostanában nagyon furcsán viselkedik. Egy ideje azt vettem észre,mintha közvetelenebb lenne a barátommal,néhány napja pedig már zavaró,mintha nyomulna rá. Egyáltalán nem vagyok féltékeny tipus,és már hetek óta elheseggetem ezt a gondolatot,hogy áá,ő biztos nem,micsoda idióta vagyok ,hogy ilyenek eszembe jutnak..

Közben ezt megemlítettem a páromnak (nem vádaskodva,csak rákérdeztem,hogy nem találja e furcsának a bnőm viselkedését) ,mire azt mondta,de igen,de azt hitte csak ő a hülye és beképzeli.

Ehhez hozzá tartozik,hogy mostanában be is szólogat nekem,sokszor bunkózik amolyan flegma stílusban,pedig ezelőtt soha nem csinált ilyet. A barátommal egyébként 4 éve vagyunk együtt ,és a kezdetektől fogva ismerik egymást,egy társaságba járunk.

Szerintetek mit csináljak,nem mászik rá,vagy fogdossa a seggét,stb flörtölésre kell gondolni,ha találkozunk mindig megkérdezi h ugye a barátom is jön.. ha ő ott van végig neki jópofizik.Szóval nem pofátlanul,de zavaróan csinálja és nem tudom miért,mit lehetne neki mondani,hogy ne csináljak magamból hülyét ,egyszerűen nem tudom felfogni hogy képes a szemem előtt ezt csinálni.


2012. júl. 17. 23:48
 1/4 anonim válasza:
én kiverném a hisztit ha nem vesz vissza magábol akkor meg szia :)
2012. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

nagyióon egyszerű. szépen kizárod a közös programokból amikben a barátoddal veszel részt, egyszerűen nem hívod meg, nem beszélsz róla.

ha megtudja és kérdezi hogy miért, elmondhatod hogy "figyelj, mostanában úgy érzem mintha kicsit eltávolodtunk volna egymástól. pl. ekkor és ekkor ezt és ezt mondtad és ez nekem rosszulesett. meg én is és a barátom is úgy vettük észre hogy mikor ő ott van, szinte csak vele beszélgetsz. ez nekem fáj, mert úgy gondolom, nem is rám vagy kíváncsi."

először az lesz a reakciója, ha jól gondolom a saját tapasztalataimból hogy "á csak beképzeled, nem így van".

és akkor megmondhatod hogy "lehet hogy nem így van, de én így éreztem." és kész. és továbbra sem hívod meg akkor ha a srác is ott van.

sőt ha történik valami a kapcsolatban, nem beszélsz neki róla. ha fontos vagy neki észbekap és szépen leszáll a pasidról, ha nem akkor meg elvesztettél egy nem-barátnőt :D akiért nem kár.

2012. júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szervezzetek be neki valami palit.
2012. júl. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy barátnő?? Nyomul az állítólagos barátnője pasijára és még bunkó is? Koptasd le tényleg ahogy írták nem kell vele kapcsolatot tartani, mondd neki azt, hogy kettesben szeretnétek lenni. Ha tapló módon felelget hasonlóképp felelj neki és említsd meg, hogy ez nem az első eset vegyen vissza egy kicsit.

Mellesleg a barátodnak kéne egy kicsit elbeszélgetnie a fejével és egy kicsit határozottabban viselkednie elvégre ő lenne a férfi vagy mi a fene...

2012. júl. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!