Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem szeret a tanárom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem szeret a tanárom! Az ebédlőben amikor észrevesz le se tudja venni rólam a szemét, szal egymást nézzük. Sokat van a közelemben. Sokat fog velem kezet. A hátamat szokta fogni és simogat. Becéz hogy (vivike). Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 15:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
B@szdki ha még találkozgatsz is vele, akkor ne lepődj meg, ha egyszer csak rád mászik..
2012. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak beképzeled magadnak.
2012. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
nem képzelem be magamnak és attól hogy találkozgatunk nem fog rámmászni
2012. aug. 12. 17:47
 24/28 anonim ***** válasza:
De ettől, hogy találkozgattok szerintem azt hiszi, hogy lehet köztetek valami:S Mert ő ha találkoztok, gondolom randinak fogja fel:S
2012. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
randinak? de van felesége :)
2012. aug. 12. 17:54
 26/28 anonim ***** válasza:
Hát ez az!! Én nem tudom, mit kezdj vele, mert ha rendesen meg akarnád vele beszélni, lehet, hogy megharagudna, és kicsit alul is osztályozna:S Sz'al nem t'om mit csinálj:S Inkább azt kéne kiírni kérdésbe, hogy hogyan add tudtára, hogy túl nagy a korkülönbség, neki meg amúgy is van felesége
2012. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
köszi :) kiirom
2012. aug. 12. 18:07
 28/28 anonim válasza:
Remélem mára már nem vagy ilyen hülye.
2016. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!