Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Ti mit gondoltok erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti mit gondoltok erről (Ld. Lenn)?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, ha egy tapasztalt, huszonéves srác vezet be az erotikába egy tizenéves lányt?

2012. júl. 19. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. Miért lenne az.

Az mondjuk gáz, ha egy 29 éves vezet be egy 11 éveset... Valami konkrétabb?

2012. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem mit kell ezt itt megkérdezni? szerintem azt csinálnak amit akarnak, most akkor mi van, ha én írok valamit? csináljanak azt, amire vágynak és amíg nem bántják egymást, tudnak védekezni, pont lesz@rom
2012. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalt...mit nevezünk tapasztaltnak? Minden embernek más a jó, szóval hiába volt már 20 lánnyal az a srác, a 21-nek lehet hogy totál bénázás, ami a 20-nak jó volt...

Szóval ez hülyeség.


De hogy válaszoljak: nem gáz. De sokban függ a korkülönbségtől is.

2012. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze az tényleg gáz lenne, ha 29-11 :-) 24 éves srácként kérdezem, mert van egy 17 éves lány, akivel nagyon jókat szoktam dumcsizni és egyre gyakrabban tereli a szex felé a témát, pedig még szűz. Megkérdezte, azt is, hogy voltam-e már szűz lánnyal...
2012. júl. 19. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Így nem gáz...
2012. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj, sőt sokkal élvezetesebb lehet így az első a lánynak :-) Én is így jártam és nagyon szerencsém volt azzal a sráccal, mert nagyon figyelmes, türelmes, no és tapasztalt volt :-)
2012. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!